Widok

Nautikka

Działki Leśne Silva Temat dostępny też na forum:
Lokalizację Nautikki cechuje ciche położenie, a jednocześnie niewielka odległość od Śródmieścia Gdyni. Blisko stąd do obiektów handlowych, kulturalnych, administracyjnych oraz dworca kolejowego SKM/PKP. Architekturą projekt wpisuje się w modernistyczne otoczenie. W budynku zaprojektowano 18 mieszkań na czterech kondygnacjach. Pod ziemią przewidziano halę garażową z 24 miejscami parkingowymi. Projekt inwestycji powstał w biurze Wolski Architekci.
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cena pewnie Warszawska

Zdaża mi się wracać tamtędy z pracy, nie jest to jakaś ekstra miejscówka, co z resztą na google street view można zobaczyć. Gdyby ceny były takie, jak na rynku wtórnym, to byłoby atrakcyjnie, ale znając chciwość inwestorów, można się spodziewać pewnie nawet 7000/m2
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 7

No nie wiem czy 7tyś/m wystarczy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ci co kupili...za takie ceny..niezle stracili. Niedaleko w lepszej lokalizacji buduje sie Silva)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe jakie będziesz miał koszty eksploatacji w Silvie za tę część rekreacyjną, ochronę itp chwyty marketingowe ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Takie, ze moge w ramach tego pusc na mini 'silownie'..wrzucic monete aby skorzystac z sauny.... i ochrone co by mi nic pod oknem nie chodzilo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry