Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo długie czekanie wątek zamknięty Słaba restauracja, obsługa ślamazarna, czas oczekiwania na posilek nieznzny,...
~Mirek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 marca 2008

Drogo a nic specjalnego wątek zamknięty Danie składa się np. z samego mięsa, do którego należy sobie dokupić jeszcze...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 stycznia 2008

jestem oczarowany wątek zamknięty Trafiłem tam dziś po raz pierwszy pomimo prawie roku od otwarcia . Jestem...
~Kubol
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 stycznia 2008

NAJMILSZA KANJPKA W GDYNI wątek zamknięty wlasciciele na serio dbaja o klienta,wystroj- poprawia sie odkad bylam tam...
~oc
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 grudnia 2007

cudeńko :) wątek zamknięty tak, tak, tak, koniecznie!!! bylo pysznie i pięknie, czulam sie jak uzbecka...
~M.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 grudnia 2007

smacznie ale w spartańskich warunkach wątek zamknięty Jedzenie smaczne, ale posiłki bynajmniej nie należące do tanich. Przyjemne...
~Pablo
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 grudnia 2007

AinA - opinia wątek zamknięty BYlismy tam z nrzeczonym kilka razy :) jedzonko pycha, obsluga mila, fajny...
~AinA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 listopada 2007

mari - opinia wątek zamknięty Trafilismy dzisiaj z mezem do restauracji przypadkiem i oboje jestesmy mile...
~mari
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 listopada 2007

było cudnie- w zupełnie innym świecie:)) wątek zamknięty bylismy tam ostatnio z mezem i bylo super, zupelnie inny swiat, jedzonko...
~niunia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 października 2007

Prawdziwa atrakcja! wątek zamknięty Ja jem bardzo często poza domem, ale czegoś takiego nigdy nie próbowałam!...
~Hanna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 października 2007

asia g - opinia wątek zamknięty Miejsce jak najbardziej godne polecenia- fajny klimat, sympatyczna obsługa a...
~asia g
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 października 2007

Smacznie i stylowo wątek zamknięty Miejsce jedyne w swoim rodzaju, orientalny klimat zachwyca, potrawy...
~Ania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 października 2007

Pyszne i proste! wątek zamknięty Bylam juz w resturacji Navruz dwa razy, i obydwa wspominam bardzo dobrze....
~Emi
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2007

2 godzinny koszmar – nigdy więcej - cz.2 wątek zamknięty Do tego nie można było skorzystać z toalety bo na obu widniał napis Prosimy...
~Cleo
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 czerwca 2007

2 godzinny koszmar – nigdy więcej -cz.1 wątek zamknięty Byliśmy w tej knajpce 2 razy.Co do wystroju to sala gimnastyczna bez klimatu...
~Cleo
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 czerwca 2007

Naprawde swietny lokal wątek zamknięty Zrobilismy tam przyjecie weselne. Nie moglismy lepiej wybrac. Wystroj sali...
~Elżbieta i Sebastian Mysior
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

16

wątków

do góry