Widok

Negatyw!

W tej przychodni lekarze i panie na recepcji są bardzo nie przyjazni ludziom,poprostu gdy tam sie wybieram wiem ze znowu wyjde zdenerwowana,zachowuja sie tam jakby nie chcieli a musza tam pracowac,jesli maja zawsze zly humor to niech tam nie pracuja a nie na kazdym czlowieku sie wyzywaja!Poprostu nie da sie dogadac ,wreacam do przychodni na morene gdzie nigdy nie bylo nerwow !
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 2
 
jakość usług: 3
 
wyposażenie: 2
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr. Słomiński-kierownik kawał chama i prostaka ....ma ludzi za nic....złozylem zawiadomienie na policje na ublizal mi prubowal mnie szapac i wyczuwalny byl od niego alkohol w oddechu ok godz 13.00 26.06.2012!!!!odchodze z tej zenadnej przychodni ludzie za nasze pieniadze taki prostak zyje za pieniadze moich dziadków sie ksztalcil i on teraz takie sytuacje wyrabia do mnie jako pacjenta ,nawet nie wiem o co ten chory człowiek mial do mnie taki zal i byl tak opryskliwy i agresywny?ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry