Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pacjent - ocena 8.00 dzwonie - jestem 38 w kolejce. Po półtorej godziny w kolejce słysze, że...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 lutego 2024

Niezadowolony pacjent - opinia Takiego "lekarza" jak Waldemar Słomiński pierwszy raz w życiu spotkałam i...
~Niezadowolony pacjent
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 września 2022

Iwona - opinia wątek zamknięty wizyta u doktora Waldemara Słomińskiego ,jest lekarzem zasadniczymi ale...
~Iwona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 grudnia 2019

Widzę że nic się nie zmieniło w sprawie Słomińskiego juz w oddziale Nowy Horyzont wątek zamknięty Niestety podpisuję się pod wypowiedziami przedmówców. Sytuacja kuriozalna....
kczlapinska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 września 2018

Nie polecam lekarzy wątek zamknięty Od paru lat jestem zapisana do tej przychodni - i niestety nie polecam. Dr...
~Essi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2018

Recepta wątek zamknięty Mój syn leżał w szpitalu na bolerioze . Poszłam do doktora po receptę na leki...
~Jola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 grudnia 2017

Kierownik - Waldemar Słomiński wątek zamknięty Kierownik przychodni Waldemar Słomiński nie powinien być lekarzem! Pacjentów...
~Berowski
11

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2007

Rafał Gasiński wątek zamknięty Niestety ten lekarz tak szybko ogląda pacjenta, że nie zauważył iż nie mam...
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 października 2017

Rafał Gasiński wątek zamknięty Starałem się nie sugerować brakiem kultury i wyglądem. Niestety po kilku...
~Rafał
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 stycznia 2013

Pracownicy przychodni wątek zamknięty Bardzo nie przyjemna obsługa. Zaczynając od pielęgniarek kończąc na...
~NATALIA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2017

Rafał Gasiński - "lekarz prostak" wątek zamknięty Lekarz określając kolokwialnie gbur!!! Nie mając pacjentów w kolejce nie chce...
~gos
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lipca 2017

Nocna wizyta - dr Pytel wątek zamknięty Przyjechałam z synem w nocy z silnymi bólami brzucha, tramal nie pomagał ....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lipca 2017

Nieprzyjemna wizyta wątek zamknięty Lekarz bardzo wulgarny, bezczelny, arogancki, nie nadaje się na lekarza bez...
~Oburzona pacjentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lutego 2017

Słabo wątek zamknięty Jestem bardzo zawiedziona postawa lekarza. Pan doktor Marek Pytel jest...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 stycznia 2017

Porażka ! wątek zamknięty Panie pielęgniarki w rejestracji to jakaś pomyłka. Bardzo nieprzyjemne !...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 listopada 2016

Nocna opieka wątek zamknięty Przyszlam z widocznie chorym niemowlakiem skorzysac z nocnej opieki. Dziecku...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

lekarz Waldemar Słomiński wątek zamknięty Bardzo sympatyczny doktor, z dobrym podejściem do pacjenta. Przy tym świetny...
~Piotr
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 marca 2016

Lekarze wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam. Lekarze (a przynajmniej dwóch, z którymi miałam...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

Nie polecam! Tragedia!!!! wątek zamknięty Nie polecam. Do przychodni nie można w ogóle się zarejestrować. Dr....
~BEATA
23

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 czerwca 2010

Nie polecam kierownika placówki! wątek zamknięty Jestem w szoku, że ktoś taki jest lekarzem!!! Dawno nie spotkałam tak...
~Aaa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
169

postów

76

wątków

do góry