Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - opinia wątek zamknięty Polecam, miło, sympatycznie ale przede wszystkim profesjonalnie. Ogromne...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 listopada 2019

Profesjonalna obsługa w gabinecie wątek zamknięty Jedyny gabinet w Gdyni, w którym wyrwanie zęba jest rzeczywiście bezbolesne,...
~Adaś74
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 października 2019

Polecam!!! wątek zamknięty Świetne podejście do każdego pacjenta zarówno do dzieci, jak i dla dorosłych....
~swiechowicz91
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2019

Polecam dr B. Szatan wątek zamknięty Próbowałam wcześniej domowego wybielania zębów jednak efekt był mizerny....
~walczak89
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lipca 2019

Polecam dr B. Szatan wątek zamknięty Znalezienie problemu i samo plombowanie bardzo sprawnie i w miarę bezboleśnie...
~Becia89
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 maja 2019

Porady wątek zamknięty Indywidualne podejście do pacjenta i bardzo solidna pomoc jeżeli chodzi o...
~Mila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 marca 2019

Leczenie kanałowe wątek zamknięty Świetnie wykonane leczenie kanałowe zęba. Także bardzo przyjazna atmosfera...
~Maciek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lutego 2019

Proteza wątek zamknięty Miałem nagły przypadek, złamaną protezę od mojego dziadka. Nie wiedziałem co...
~Witek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 listopada 2018

Dobry dentysta wątek zamknięty Solidnie wykonana praca i przede wszystkim dobre rozpoznanie sytuacji:) W...
~Mark
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

super stomatolog :) wątek zamknięty Mój Krzyś strasznie bał się wizyty u dentysty. Jak tylko przekroczył próg...
~milena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 października 2018

polecam:) wątek zamknięty Jestem stałym pacjentem Neodentis i mówiąc szczerze nigdy się nie zdarzyło,...
~Wiktor
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 września 2018

Polecam wątek zamknięty Świetni specjaliści! Na pewno nie zmienię kliniki na żadną inną. usunięto mi...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lipca 2018

polecam, polecam wątek zamknięty Najlepsi specjaliści w Gdyni. Usunięto mi w tymmiejscu ósemkę - inne gabinety...
~Justynka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 czerwca 2018

Miejsce idealne dla małych pacjentów! wątek zamknięty Dzięki Państwu moja Zosia przestała się bać chodzić do dentysty, ślicznie...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

polecam! wątek zamknięty Leczenie zębów nie jest przyjemne – tak przynajmniej sądziłem do niedawna –...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 maja 2018

Super, szczerze polecam! wątek zamknięty Klinika, w której można zadbać nie tylko o zdrowie swoich zębów, ale również...
~mayczak
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2018

Super podejście do dzieci wątek zamknięty Przychodzę tutaj z moją prawie trzylatką, na pierwszą wizytę poszliśmy tylko...
~Monia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lutego 2018

Wizyty u dentysty mogą być fajne wątek zamknięty I przekonałam się o tym niedawno, choć przecież wiadomo, że każda wizyta...
~Kwiatek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lutego 2018

Warto tu leczyć zęby wątek zamknięty Bez bólu i w przyjemnej atmosferze. Jestem stałą pacjentką i jeszcze nigdy...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 czerwca 2017

klinika stomatologiczna na piątkę! wątek zamknięty Na pewno nie zmienię kliniki na żadną inną. Pełen profesjonalizm, który idzie...
~Ada
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry