Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam w 1oo% wątek zamknięty Współpraca z takim biurem to przyjemność, niestety w dzisiejszych czasach...
~Jarek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 października 2019

Sprzedaż w dwa tygodnie! wątek zamknięty Chciałam tą droga pochwalić moich sąsiadów z Żabianki, którzy sprzedali moje...
~Pani Bogusia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 stycznia 2010

Pod każdym względem same plusy !!!! wątek zamknięty Przy pomocy tego biura sprzedałam mieszkanie w 2 tygodnie !!!! Wszystkie...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 września 2009

Świetne biuro!!! wątek zamknięty Chciałbym przede wszystkim podziękowac Pani Annie Szewczyk , mało , że to...
~stały klient
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 września 2009

Bardzo OK wątek zamknięty Dziękuję bardzo przemiłęj Pani Oli z Biura Neptun !!! Niejako "za rączkę"...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 lipca 2009

Super wątek zamknięty Bardzo polecam uslugi biura Neptun!!!Mila obsługa,zawsze mozna liczyc na ich...
~biardyk
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 czerwca 2009

Biuro godne polecenia... wątek zamknięty Kupiłam mieszkanie z biura Neptun. Wszystko ok. Polecam.
~Maria
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 czerwca 2009

ZAKUP WARSZTATU wątek zamknięty Pomogli w znalezieniu atrakcyjnego lokalu przemysłowego - po roku czasu...
~Jarek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 maja 2009

Profesjonaliści wątek zamknięty Kupiłem z firmą Neptun 5 mieszkań i polecam każdemu to biuro. Wzorowa...
~Marek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2009

Naprawdę przyjazne biuro wątek zamknięty Polecam każdemu to biuro. Sprawnie załatwili transakcję i nie zdarli ze mnie :)
~Mirek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
10

postów

10

wątków

do góry