Neptun Taxi

Taxi Przewóz osób

Gdańsk, Wyzwolenia 9A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pełne zaufanie dla tej firmy!!! wątek zamknięty Jeżdżę z tą firmą od niedawna. Po kilku sytuacjach związanych z kursami z...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 maja 2016

droga firma wątek zamknięty Jadąc z przymorza do akademii medycznej zaplacilam 23 zł przy znizce 20% od...
~dytka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

masakra wątek zamknięty Kierowca zachowuje się jak gdyby pracowal za kare, mrukowaty, niegrzeczny....
~jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

Polecam !!! wątek zamknięty Punktualność , Miła obsługa , Tanio , Solidnie ,POLECAM
~Pasażerka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 grudnia 2015

Bardzo dobra firma wątek zamknięty Jechaliśmy ostatnio z Panem nową mazdą,oby więcej takich samochodów w...
~Stały klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

Czuję się oszukana wątek zamknięty przy znizce na karte gdzie jezdze naprawde duzo taxi neptun mam karte ,az mi...
~zawiedziona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lipca 2015

profeska wątek zamknięty Szybko, tanio i na skróty. I jeszcze kartą można.
~jack
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 listopada 2013

Pozostawione rzeczy w taksówce NEPTUN TAXI Gdańsk wątek zamknięty 1.01.2015 kurs ze szpitala do domu. 1. kierowca bardzo niemiły; .2...
~Mirosław
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2015

gbur wątek zamknięty uwaga na kierowcę nr. boczny 474 to gbur ,jakość jego usługi była na poziomie...
~klient
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 czerwca 2012

szybko bezpiecznie wątek zamknięty Szybka fachowa obsługa tylko panie które odbierają telefon przy zamówieniu...
~stała klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

szybko i profesjonalnie wątek zamknięty Szybkie przyjazdy, miła i sympatyczna obsługa ,czyste auta i tak powinno być...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2014

Jasia - opinia wątek zamknięty Nie po raz pierwszy a wlasciwie tylko korzystamy z usług firmy jednak obsluga...
~Jasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2014

Kiepska korporacja wątek zamknięty Zaleta korzystania z ich taksówek jest tylko jedna. Mają najwięcej pojazdów w...
~Redaktor Broda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

NEPTUN TAXI wątek zamknięty W niedzielę byłem pozytywnie zaskoczony jakością obsługi przez korporacje...
~Amicitia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

Dziekuje dyspozytorce ktora miala dyzur w noc sylwestrowa wątek zamknięty Dziekuje za pomoc w odszukaniu mojej corki Pauliny i bezpieczne dostarczenie...
~aniela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 stycznia 2014

uczciwie taxi NEPTUN wątek zamknięty Z usług tej korporacji korzystam głównie w nocy.Nie zdarzyło mi się,żeby...
~Kaśka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 września 2013

Najlepsza firma w Gdańsku wątek zamknięty Krótki czas oczekiwania na taksówkę (3 min), czyste, zadbane i komfortowe...
~olek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 maja 2012

Tragedia wątek zamknięty Najgorsza korporacja w Trójmieście. Kierowcy nieuprzejmi, szczególnie grupa z...
~mlyn
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 stycznia 2013

Najgorsza firma taxi w Gdyni wątek zamknięty City Taxi Gdynia to firma, która nie powinna istnieć - fatalna obsługa,...
~tomek
8

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lutego 2010

skandaliczne zachowania taksówkarza nr 387 wątek zamknięty 22.05.2012 godzina około 7:20 Taksówkarz City Plus Neptun Taxi prowadzący...
~kierowca
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
86

postów

52

wątków

do góry