Neptun

Bary mleczne

Gdańsk, Długa 33/34

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Seniorzy mieszkańcy - ocena Jedna gwiazdka bo jest czysto. Niestety jakość jedzenia nieadekwatna do ceny....
~Seniorzy mieszkańcy
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 27 września 2023

Ewa - opinia Jedzenie okropne. Kotlet malutki nie rozbity. Sos pieczeniowy to czerwonawa...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 27 sierpnia 2023

ania - opinia Naprawde dobrze i smacznie zrobione potrawy. Czynne do wieczora ale trzeba...
~ania
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 5 czerwca 2023

Loinka - opinia wątek zamknięty Mam 65 lat..to była moja pierwsza restauracja rodzinna " wspaniałe nalesniki...
~Loinka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 marca 2022

Mari - opinia wątek zamknięty Najsmaczniej w całym trójmieście. Bar mleczny a wygląd restauracji. Bardzo...
~Mari
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 czerwca 2021

Gdańszczanka - opinia wątek zamknięty Omijać z daleka.... klimat ciężki moim zdaniem to przez kierownictwo:( szkoda...
~Gdańszczanka
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 lipca 2020

Byłem zbyt głodny i pożałowałemtego wątek zamknięty Byłe w niedzielę, ceny na pierwszy rzut oka przystępne. W menu wszystko ale...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 marca 2017

Najlepszy placek po cygańsku , naleśniki, wspaniała obsługa wątek zamknięty Bar zaskakuje wyglądem, gdyż nie ma nic wspólnego z barem mlecznym....
~kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lutego 2017

OBSŁUGA RODEM Z PRL-U, WYSTRÓJ TEŻ DRAMATYCZNY wątek zamknięty Jak ten bar ma przyciągać klientów kiedy obvsługa ma ich totalnie gdzies?...
~ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Rozczarowanie bar mleczny "NEPTUN" wątek zamknięty Przechodząc ulica Długa, mijając bar mleczny "Neptun" postanowiliśmy...
~Zosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lutego 2016

super bar w samym centrum miasta warto zajrzec wątek zamknięty w centrum Gdanska ciezko o dobry bar a ten. nie dosc ze w srodku az milo...
~milosnik barów mlecznych
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

Najgorszy bar mleczny, w jakim byłem wątek zamknięty Jadłem już w kilkunastu barach mlecznych w Polsce (w tym w trzech w Gdańsku),...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Super jedzenie wątek zamknięty Nie spodziewałam się że w samym sercu Gdańska można tak dobrze zjeść za...
~sylwia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 czerwca 2014

Drogo wątek zamknięty Jedzenie smaczne, owszem, ale trzeba uważać na ceny bo rachunek może nieco...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2014

Zenada wątek zamknięty Nikomu normalnemu nie polecam tego baru to jest jakaś pomyłka skąd oni maja...
~Darek z Gdańska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 czerwca 2012

Porażka na całej linii wątek zamknięty Najgorszy bar mleczny, w jakim jadłam! Obsługa fatalna i niemiła, toaleta...
~Karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry