Widok

Neptunalia 2008

Neptunalia 2008 Temat dostępny też na forum:
KINO POD STAR-SAMI (parking przy wydziale Filologiczno-historycznym UG)19.05 – godz.21 00„Seks w Brnie” reż. Vladimir Moravek, „Motyl i Skafander” reż. Julian Schnabel20.05 – godz.21 00 „Factotum” reż. Bent Hammer, „Za wszelką cenę” reż.Clint Eastwood21.05 – godz.21 00 „Tsotsi” reż. Gavin Hood „Wiatr buszujący ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O której 24.05??

Hmm... Ja tam wole muzyke klubową... ;p Ale tutaj nic nie ma o godzinach występu. Shaun Baker itp grają po wyborze missneptunalii, czy przed?? xd Bo naprawde nie wiem na którą godzinę przyjechac... ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ty dziadzie u nas też było Happysad tydzien temu. Powiedz gdzie wtedy byłes cwoku!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sam jesteś zdziadziały

a co do przedawkowania to chyba Ciebie dotyczy skoro takie beznadziejne opinie dołączasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jaka biedaaaa....

Ludzie zobaczcie sobie na stronę olsztyńskich juwenalii (kortowiada) co tam będzie grało... kult, happysad, farben lehre, vavamuffin, strachy na lachy itd... a u nas ? zdziadziały DŻEM, którego kolejni wokaliści umierają z przedawkowania.... normalnie MEGA WYPAS... pogratulować organizatorom....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wstęp

Czy wstęp mają tylko studenci? czy każdy może się tam pojawić? jeśli tak to ile kosztuje wstęp?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dżem o 20:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bieda troche z tymi neptunaliami

jw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cala rodzinka sie wybieramy :Dlepiej niz na kortowiadzie sie zapowiada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dżem

Na stronie Dżemu już pojawił się komunikat co do koncertu 23 maja w campusie UG w Gdańsku.Wygląda zatem na to,że jednak przyjadą!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

H.E.X.E.

Tego dnia wystąpi jeszcze zespół H.E.X.E.
Tutaj można zobaczyć próbkę umiejętności:
http://pl.youtube.com/watch?v=zsQ7XQ6IRdU
A tutaj jeszcze dwa covery z tego samego koncertu:
http://pl.youtube.com/watch?v=5ysIgpO1HdY

Serdecznie zapraszamy!..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oby wypaliło

czy nie dziwi Was taki maly szkopul: nie ma zadnych informacji na stronie ani dzemu ani lady pank o tych koncertach w gdansku. w rozpisce juwenaliow sa one zaplanowane na 23 maja, wieczor. ALE: na oficjalnej stronie dzemu info - koncert 24 maja, krakow o 19:30. strona lady pank - 24 maja koncert w tychach. czy myslicie ze jest to mozliwe i ze grupy umyslnie zgodzily sie na takie terminy?? bo mi sie wydaje to co najmniej podejrzane...niemniej 3mam kciuki zeby jednak koncerty sie odbyly...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o której godzinie gra DŻEM??

wie ktoś??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla ścisłości sterona Gentleman! : gentleman. prv. pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bilety

dzemik przynajmniej bedzie :)
studenty za darmo, a reszta ile placi???? ktos moze zorientowany co do koncertu 23ego???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...no tak, rzucanie butelką w kobietę to coś więcej niż chamstwo, to kryminał. Nigdy w nikogo nie rzuciłem butelką ani jakąkolwiek inną rzeczą która mogłaby komuś zrobić krzywdę więc chyba nie jestem takim prostakiem jak zapijaczony lider lady pank. Jeśli ja jestem prostakiem to co można powiedzieć o nim?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kurna, sam jestes prostakiem studencie UG!!! Lady Pank wcale nie sa prostakami, moze spojrz na siebie a pozniej na innych!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chamy z lady pank na koncercie organizowanym przez Uniwersytet Gdański? co za moralny upadek, kto zaprosił tych prostaków?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gentleman!

Taa ten Gentleman! z Niemiec grałby przed Lady Pank i Dżemem ty weź sie zastanów człowieku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A za wstęp nie płacą studenci UG,czy ogólnie wszyscy studenci nie ważne z jakich uczelni :-) ??????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Turnau

dlaczego koncert został odwołany?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Maryla Rodowicz (9 odpowiedzi)

To będzie wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej piosenki, która od dekad łączy pokolenia. W...

XIV Marsz dla Życia i Rodziny w Gdańsku (3 odpowiedzi)

Już 21 czerwca wyjdziemy razem na ulice Gdańska. Spotykamy się o 15:00 pod Kaplicą Królewską w...

Kulinarna Świętojańska (11 odpowiedzi)

Miasto Gdynia zaprasza na IX edycję Kulinarnej Świętojańskiej - największego festiwalu street...

do góry