Widok

Neptunalia 2008

Neptunalia 2008 Temat dostępny też na forum:
KINO POD STAR-SAMI (parking przy wydziale Filologiczno-historycznym UG)19.05 – godz.21 00„Seks w Brnie” reż. Vladimir Moravek, „Motyl i Skafander” reż. Julian Schnabel20.05 – godz.21 00 „Factotum” reż. Bent Hammer, „Za wszelką cenę” reż.Clint Eastwood21.05 – godz.21 00 „Tsotsi” reż. Gavin Hood „Wiatr buszujący ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no to popisli sie w tym roku, wkoncu porzadnaq imprezka :d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moz

Dziękować ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do KAPITAN_AS

nie, inny Gentleman, grający indie-rock
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gentleman! trójmiejsi zespół : gentleman. prv.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

LADY PANK FOREVER

ALE ZAJ....CIE NARESZCIE NAJLEPSZA LEGENDARNA MEGA GRUPA ROCK N ROLLOWA W GDANSKU,OJ BEDZIE SIE DZIALO. KOCHAM LADY PANK I SłUCHAM ICH OD 25 LAT,ZAWSZE GRAJA NA PELEN POWER,DO KONCA I NA MAXA ( choc nie zawsze na trzezwo ) ALE TAKIE SA PRAWA ROCK N ROLLA.PRZYBYWAJCIE !!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

TEN Gentleman!

Gentleman! REAGGE ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do fana muzyki klubowe

Nie każdy w niej gustuje a co za tym idzie sie na niej zna..mnie tam odpowiada dżem i lady punk pozostałych zespołów nie znam wiec nie opiniuje na ich temat.Fanie muzyki klubowej może trochę mniej narzekania i radości z "święta" studentów:)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

h i p h i p

DZEM na wypasie:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

świetna impreza

super pomysł z doborem zespołów - dla każdego coś miłego :D
zapowiada się dużo lepiej niż u nas...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

24 super

najlepszy jest 24. wszyscy wykonawcy sa super!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

24tego to jakiś koszmar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gentelman to zespol z trojmiasta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gentelman? ten niemiec? czy to jakiś zart?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To takie polskie

Narzekać, krytykować, nie taki zespół , za tanio , za drogo czasem wydaje się, że lepiej nie organizować nic, niech sie uczą, nie niszczą, nie chleją, bo co za różnica kto dla nich zaśpiewa czy zagra. Ja idę na dzem i lady punk, reszty nie znam ale ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak wam sie nie podoba to nie przychodzcie po co te glupie komentarze!!! a kazdy lubi co innego i nigdy sie nie przypasuje zeby kazdemu pasowalo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

niewieze

niewieze ze dzem bedzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Pana M.

Jakos w Poznaniu postarali sie i zaprosili Marcela, rok temu Above and Beyond, za ktorych bedziesz bulil na Beach Party 70ziko. We Wrocku tez sklad nienajgorszy, choc juz platne 35 bodajze.
Dobre nutki powiadasz? Dziecko, chyba malo muzyki klubowej w zyciu slyszales/slyszalas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

która godz????

o kórej godzinie zagra Lady Punk???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciekawe

Nie wiedzialem ze na campusie UG jest wydzial filozoficzno- historyczny. Kino pod golym niebem jest bardzo fajne. Mogliby napisac jakie filmy beda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ktoś tu na głowę upadł zeby jeszcze takich meneli jak lady punk zapraszać! powinni grac ale w kryminale
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

DJ BoBo - Arena Tour (3 odpowiedzi)

DJ BoBo przyjedzie do Polski w 2026 roku z wielkim tournée, które znają fani z Niemiec! To będzie...

Protest przeciwko banderyzacji Ukrainy (3 odpowiedzi)

Stop banderyzacji Ukrainy żądamy prawdy historycznej!W obliczu odbywającego się Forum Odbudowy...

Inspirujące spotkanie z Katarzyną Kolendą - Zaleską w rozmowie z Martą Klepką (3 odpowiedzi)

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór pełen inspirujących rozmów. 23 czerwca odbędzie się spotkanie z...

do góry