Widok

Neptunalia 2008

Neptunalia 2008 Temat dostępny też na forum:
KINO POD STAR-SAMI (parking przy wydziale Filologiczno-historycznym UG)19.05 – godz.21 00„Seks w Brnie” reż. Vladimir Moravek, „Motyl i Skafander” reż. Julian Schnabel20.05 – godz.21 00 „Factotum” reż. Bent Hammer, „Za wszelką cenę” reż.Clint Eastwood21.05 – godz.21 00 „Tsotsi” reż. Gavin Hood „Wiatr buszujący ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajna imprezka na pewno się pojawię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znowu ?!?!

Lady Pank ? Bleeee. Dzięki takim imprezom albo obrzydnie Coma albo właśnie Lady Pank. Wiecznie to samo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co wiem to naptunalia współorganizuje większa ilość uczelni do których większa ilość studentów niż w SCF, tam jest 5 uczelni a na neptunaliach 8.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sorx ale John Marks i Shaun Baker mają dobre nutki i wcale nie dla 15latków a tak poza tym to co wy byście chcieli ze zagra Groove Armada, Armin Van Buren lub kots podobny?? nie oczekujmy zbyt wiele
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale czy to na pewno jest prawda?
Na żadnej innej stronie nie znalazłam o tym żadnej wzmianki. Na stronach Dżemu, czy Lady Pank też nie ma żadnych szczegółów.
Dla mnie jest to zbyt piękne żeby było prawdą^^.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wixaaaaa

No no, prawdziwy sklad wiksiarski Djow dla 16latkow, gratuluje organizatorowm. Ja wybieram Juwe w Poznaniu! Zapraszam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

CAMPUS JEST NA BAZYNSKIEGO JAK JEDZIESZ Z GŁOWNEGO TRAMWAJEM TO PO LEWEJ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super impreza,każdy znajdzie coś dla siebie, wole to niż słuchać po raz dziesiąty Comy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

No to mega imprezka :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

campus

gdzie się znajduje ten campus????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahahah:) jak zwykle beka z UG - wszystkie pozostale uczelnie potrafiy się dogadać i zrobić porządne imprezy, a tu? oby panas nie nawaliłsię za mocno :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:D

No to weolutko :D wkońcu dobra imprezka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tfu

odwołuję, co napisałem. żenująca impreza z tymi dj`ami. odsłuchałem ich kawałki i jest tragedia :/ czy to impreza dla studentów czy dla 15-latków w białych rękawiczkach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ug

Plus za Dżem i Lady Pank :) Wiadomo, że to objazdówka, ale czemu nie. Panasewicz zabije kogoś butelką, a Dżemu nigdy live nie widziałem. Dzień z DJami - fajnie, że zagraniczni i podejrzewam że całkiem wysoki poziom. Ale muszę się osłuchać. Może nie być najgorzej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Kulinarna Świętojańska (11 odpowiedzi)

Miasto Gdynia zaprasza na IX edycję Kulinarnej Świętojańskiej - największego festiwalu street...

Święto Morza 2026 (4 odpowiedzi)

W roku 100-lecia Gdyni Święto Morza zapowiada się wyjątkowo. Tegoroczne obchody połączą dobrze...

XXIII Gdyński Nocny Przejazd Rowerowy (6 odpowiedzi)

UWAGA! START i META - przy Polsat Plus Gdynia ArenaPo raz dwudziesty trzeci (aż trudno nam...

do góry