Widok

Nerwica lękowa

Witam serdecznie pisze tutaj ponieważ mam wrażenie, że jestem z moimi problemami sama. Otóż mam od 8 lat nerwice lękową i kiedyś przechodziłam ją łagodnie ale od roku czasu przewinęło się wiele imprez i dawka alkoholu. Teraz mam bardzo dziwne objawy. Mam wrażenie, że mam dwie osobowości, często zaniki pamięci. Nie czuje ciała i mam duszność w gardle jak oddycham, ucisk w klatce piersiowej, trudności z przełykaniem a jak zasypiam mam strasznie dziwne myśli i uczucie jak bym latała. Czasami chodzę i tracę grunt i mam zmartwienie, że nic mi w życiu już nie pomoże i że zaraz umrę. Serce wali jak szalone i muszę zażywać leki uspokajające. Od 2 lat mam przepisany parogen ale teraz nie pomaga, zwiększyłam dawkę to czułam się jak we śnie, ze nie żyje tylko śnie i co chwile motylki w brzuchu i odruchy wymiotne. Mam straszne huśtawki myśli raz pozytywne raz negatywne. 4 godz. jestem szczęśliwa potem panika i smutek czy będę żyć. Co mogę zrobić? Bardzo proszę o pomoc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć, nerwica lękowa jest jednym z zaburzeń psychicznych charakteryzującym się uczuciem stałego lęku, niepokoju oraz często towarzyszącymi mu objawami fizycznymi. Farmakoterapia może pomóc ustabilizować stan ale w dłuższej perspektywie to psychoterapia jest jednym z głównych sposobów leczenia nerwicy. Istnieje kilka różnych podejść terapeutycznych, które mogą być skuteczne w leczeniu tego zaburzenia, z konkretnymi podejściami i specjalistami w tych nurtach możesz zapoznać się na stronie https://psychologuj.pl/specjalisci/psychoterapeuta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Rozwod dobry adwokat (398 odpowiedzi)

Witam czy ktos moze polecic dobrego adwokata z Gdyni badz Sopotu? Mam zamiar zlozyc pozew wiem ze...

Tabletki powiększające piersi (5 odpowiedzi)

Jak to jest dziewczyny z tymi tabletkami. Działają czy nie działają? Bo tak sobie patrzę na...

Ulubione perfumy (6 odpowiedzi)

Cześc. Jakie są Wasze ulubione zapachy na co dzień? Jesli chodzi o mnie to uwielbiam Dior pure...

do góry