Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mennica Gdańska - opinia Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z ta firmą. Reakcja na zgłoszenie...
~Mennica Gdańska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 grudnia 2022

Allstars Engineering Poland sp. z o.o. - opinia wątek zamknięty Współpracujemy od początku naszej działalności w 2016r. Pełen profesjonalizm,...
~Allstars Engineering Poland sp.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2022

Grzegorz Nowicki - opinia wątek zamknięty Współpracuje z firmą Net Logic od 5 lat. Pełen profesjonalizm, indywidualne...
~Grzegorz Nowicki
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 października 2020

Jola - opinia wątek zamknięty Dziękuję za profesjonalną, rzetelną i szybką obsługę informatyczną....
~Jola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 grudnia 2019

Godna polecenia! wątek zamknięty Polecam usługi firmy Net Logic, która od wielu lat zapewnia nam szybką i...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 października 2019

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Od lat współpracujemy i zawsze mogę liczyć na szybką i profesjonalną obsługę....
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

Profesjonalizm to podstawa ! wątek zamknięty Korzystałem z usług firmy net logic juz po raz trzeci , za kazdym razem nie...
~M_Kownacki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

POLECAM wątek zamknięty Firma do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Obsługa zawsze przebiega...
~Klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Dziękuję za rozwiązanie problemów! wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do obsługi informatycznej. Wysoko...
~Adam Dudek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Serdecznie polecam firmę Net logic wątek zamknięty Mogę powiedzieć tylko i aż tyle, ze jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy.
~Jeremi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Super! wątek zamknięty Korzystam z usług firmy od lat i nigdy się nie zawiodłam. Pełen...
~Monika K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Współpracuję z firmą ponad 10 lat! POLECAM! wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt i szeroki wachlarz...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

POLECAM ! Tanio i profesjonalnie wątek zamknięty Polecam współpracę z firmą Net Logic. Od prawie 20 lat opiekują się nami...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry