Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karaś - ocena nowy temat Konkretnie bez ściemy i w terminie... Moim zdaniem w Trójmieście nr. 1!!!...
~Karaś
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 24 kwietnia 2024

Pomoc zdalna wątek zamknięty Doskonali fachowcy z ogromną wiedzą, błyskawicznie rozwiązują problemy łącząc...
~Magdalena Łabędzka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 września 2019

konfiguracja programu Płatnik wątek zamknięty nierozwiązywalny dla zwykłego użytkownika i pomocy technicznej ZUS problem z...
~Zdzisław Wylężek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

Konfiguracja programu Symfonia wątek zamknięty Polecam z pełną odpowiedzialnością, miałem kilku informatyków, którzy...
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

pilna pomoc wątek zamknięty Bardzo pomocna ekipa. Pomogli mi przy pisaniu książki, wszystko jasno...
~Wika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 marca 2019

Konfiguracja programu płatnik wątek zamknięty Bardzo polecam wszystkim którzy cenią sobie profesjonalizm. Pan informatyk...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

Szybko i konkretnie wątek zamknięty Laptop oddałem rano do naprawy, w ciągu dnia otrzymałem telefon z opisem...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 listopada 2015

Wymiana zawiasów w laptopie wątek zamknięty Bardzo dobrze wykonana usługa, za jednym zamachem wyczyszczone tez...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2015

Fachowcy na 100 % wątek zamknięty Witam, Chciałabym bardzo polecić Firmę Netservice, oddałam do naprawy...
~Kinga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

Rewelacja polecam wszystkim !!!!! wątek zamknięty W 100 % polecam Firmę Netservice a w szczególności serwis laptopów ponieważ z...
~Olek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 marca 2015

Bardzo polecam wątek zamknięty Kompetentni, rzeczowi, profesjonalni. Atrakcyjne ceny, miła obsługa. Z usług...
~Maria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

Szczerze polecam wątek zamknięty Bardzo polecam tę Firmę, miła obsługa, profesjonalna podejście do naprawy ....
~Robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 marca 2015

Profesjonalnie odzyskane dane wątek zamknięty Po awarii komputera w sekretariacie ( nie uruchamiał się ) oddaliśmy go do...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lutego 2015

Bardzo polecam wątek zamknięty Polecam usługi tego serwisu, bardzo miły kontakt na bieżąco informacja, co...
~Anka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Szybko i sprawnie - polecam wątek zamknięty Komputer chodził fatalnie, bardzo wolno i się wieszał. Postanowiłam oddać do...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

Bardzo polecam wątek zamknięty Oddałem laptopa z uszkodzoną matrycą. Następnego dnia był do odbioru w pełni...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

PROFESJONALNIE - TANIO - SZYBKO wątek zamknięty Jestem zachwycona obsługą tego serwisu. Uszkodzonego laptopa oddałam w...
~OLA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 października 2014

Chcesz tanio i dobrze naprawić komputer? Netservice Ci pomoże. wątek zamknięty Miła, rzetelna obsługa. Rzeczowa i rzetelna wycena, stały kontakt...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry