Widok

Neurolog

Witam.Poszukuję dobrego neurologa,z Trójmiasta.Jeśli ktoś zna godnego polecenia specjalistę,proszę o namiary.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewa Krysiak Przychodnia Morena
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za odp.
Czy możesz napisać coś więcej?

Szukam neurologa,dla osoby dorosłej.Dokończenie przerwanej diagnostyki.Omdlenia,przemijające drętwienie prawostronne i również przemijający paraliż i osłabienie tej części ciała(ręce,nogi),silne bóle głowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dr Waldemar Fryze . Polecam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli chodzi o Ewe Krysiak jest naprawde bardzo dobrym specjalista , sama do niej chodze juz od kilku lat , polecam kazdemu .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Fryze jest ordynatorem oddziału neurologicznego, najlepszym neurologiem w Trójmieście:) Polecam ponownie.
Przyjmuje w Szpitalu Wojewodzkim oraz poradni neurologicznej(mozliwosc na NFZ)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
dr Fryze jest ordynatorem oddziału neurologicznego, najlepszym neurologiem w Trójmieście:) Polecam ponownie.
Przyjmuje w Szpitalu Wojewodzkim oraz poradni neurologicznej(mozliwosc na NFZ)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

ma pani namiary do tego doktora .numer tel ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Dr Cybulską, przyjmuje w przychodni studenckiej niedaleko Filharmonii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko nie Krysiak,pelna porażka nie polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo miła dr ale tylko pracuje w przychodni więc praktyka pod znakiem ????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam lek. Iwo Sługockiego i Jana Niżnikiewicza. Obaj mają ogromną wiedzę i holistyczne podejście do medycyny, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłam u dr Niżnikiewicza dwa lata temu na jednokrotnej wizycie. Tą jednokrotną wizytę chciałam przedłużyć na wieloletnią. No cóż...pan dr sprawiał wrażenie, że potrzebuje pilnej pomocy medycznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agata Tomczak - ordynator ze szpitala miejskiego w Gdyni, przyjmuje w Starmedica na Starowiejskiej. Albo profesor Nyka przyjmuje prywatnie w gabinecie we wrzeszczu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Zdrowie

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

Żele intymne (12 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Jak to jest z tymi wszystkimi zelami intymnymi? Mianowicie chciałabym sobie kupić...

BARDZO DOBRY STOMATOLOG GDYNIA (19 odpowiedzi)

Może ktoś polecić, byłem prywatnie w klinice w Gdyni i zęby mam tak zrobione, że trzy bolą...

do góry