New School Tattoo

Studia tatuaży

Gdańsk, Świętego Ducha 31A/35

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wytatuowany - opinia wątek zamknięty Wysokie standardy higieny. Kreatywność, doradztwo, profesjonalne wykonanie....
~wytatuowany
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2020

Tatuaż - opinia wątek zamknięty Super atmosfera, pełen profesjonalizm. Tatuaż jeszcze się goi, ale już mogę...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 października 2014

tauaż wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera.Profesjonalizm w każdym calu.Piękny tatuaż.Obaj panowie...
~ania g
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

Yen - opinia wątek zamknięty Świetne miejsce :) ! Obsługa przesympatyczna, studio zadbane i czyste, a...
~Yen
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 września 2013

piercing wątek zamknięty Robiłam tam kolczyk dermalny. Obsługa wykazuje się bardzo profesjonalna...
~Madam Sate
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2013

Polecam wątek zamknięty Naprawde bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście i swietnie wykonany...
~D.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

Kolczyk wątek zamknięty Chcesz zrobić kolczyk gdziekolwiek ?? To studio dla Ciebie !! Polecam i...
~Agata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 marca 2013

Studio na 6 z duzym plusem. wątek zamknięty Bylem 2 razy dawno temu, niedlugo chce sie wybrac na nastepne dziabanie
~Ariel
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 września 2012

Super! wątek zamknięty Świetne miejsce na zrobienie swojego pierwszego tatuażu. Mój jest świetnie...
~Natalia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 marca 2012

MEGA POZYTYWNIE wątek zamknięty Bez znaczenia czy robisz tatuaż czy instalujesz sobie kolczyk będzie zrobiny...
~Imek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

Jestem bardzo zadowolony! wątek zamknięty Dobra atmosfera,Sławek to porządny gość!To co jest napisane na stronie Studia...
~Dominik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

Super,super!!!! wątek zamknięty Była to moja pierwsza wizyta w tym studiu,i chyba nie ostatnia.Miła...
~Anka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

Termin wątek zamknięty Witam, możecie mi powiedzieć czy trzeba się dużo wcześniej umawiać zamin...
~natalii
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2011

ZNALAZŁEM SWOJE STUDIO wątek zamknięty W zasadzie podzielam wszystkie pozytywne opinie umieszczone przez moich...
~Michał NSZ
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 marca 2011

Solidna robota! wątek zamknięty Tatuaży zrobionych u Sławka nie będziesz sie wstydził na żadnym konwencie,...
~arczon
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 stycznia 2011

100 % POLECAM !!! wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam ten salon tatuażu !!! Profesjonalna i miła...
~Darek ( trzy literki )
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 stycznia 2011

SUPERRR wątek zamknięty TATUAZ WYKONANY CUDOWNIE, PROFESJONALNIE, FINEZJA :))))
~ALICJA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 stycznia 2011

Jak najbardziej polecam - pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Mój tatuaż, wykonany wczoraj w tym studiu jest idealny, wykonany precyzyjnie...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 listopada 2010

REWELACJA wątek zamknięty Co tu pisać. Podpisuję się pod wszystkimi "szóstkami" wyżej. Byłam po raz...
~Dorota
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 listopada 2010

Arek - opinia wątek zamknięty Higiena na najwyższym poziomie. Doradztwo pierwsza klasa. Jakość wykonania...
~Arek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

35

wątków

do góry