Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dziekuje wątek zamknięty mila obsluga, projesjonalne podescie.
~paukas
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

Jedno z moich ulubionych miejsc w Trojmiescie. wątek zamknięty Jedno z moich ulubionych miejsc w Trojmiescie. Profesjonalna i miła obsługa,...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 listopada 2016

Całkowite zaufanie wątek zamknięty Jestem stałą klientka new skin clinic i polecam ten salon wszystkim Paniom i...
~Karolina
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 listopada 2015

Najlepszy gabinet kosmetologii w Polsce! wątek zamknięty Jestem klientką Pani Dagmary już od kilku miesięcy i jestem zachwycona...
~HANNA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 maja 2015

Najlepszy salon w Trójmieście. wątek zamknięty Nigdy nie spotkałam się z takim profesjonalizmem w salonie kosmetycznym. Pani...
~pAnna O.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2015

Zabiegi i kosmetyki godne polecenia wątek zamknięty Jestem stałą klientką gabinetu New Skin i do tego jestem bardzo zadowolona z...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

Jak zawsze zadowolona wątek zamknięty Nie zdarza mi się pisać opinii w internecie mimo, że często się nimi sugeruję...
~B.K
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

Jak zawsze zadowolona wątek zamknięty Nie zdarza mi się pisać opinii w internecie mimo, że często się nimi sugeruję...
~B. K
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

polecam wątek zamknięty milo i profesjonalnie,ale ceny mogly by byc nizsze :)
~k.we
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2015

Fantastyczne miejsce wątek zamknięty Wielki plus za zaangażowanie i szczegółowe podejście do klienta - w tym...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2014

rewelacja wątek zamknięty Polecam! Korzystałam juz z usług manicure hybrydowego w innych salonach ale...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2014

Najlepszy salon w Trójmieście! wątek zamknięty Jestem zachwycona profesjonalizmem i przecudowną atmosferą! Jestem żywym...
~India
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lipca 2014

pełny profesjonalizm wątek zamknięty Serdecznie polecam korzystanie z usług salonu New SKin, bogata oferta i...
~as
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2014

Rewelacja! wątek zamknięty Polecam, kilka dni temu skorzystałam z zabiegu mikrodermabrazji, który był...
~Justyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lutego 2014

Polecam! wątek zamknięty Serdecznie polecam, depilacje wykonana profesjonalnie, Pani Wiktoria przed...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

Witajcie! wątek zamknięty Jeszcze 4 miesiace temu myślałam,że nic nie pomoże mi w nadmiernym wypadaniem...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2013

Tomek - opinia wątek zamknięty Jestem klientem gabinetu,przychodze na zabieg mikrodermabrazji, efekt jest...
~Tomek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 października 2013

ujedrnianie wątek zamknięty Byłam na zabiegu ujędrniania w salonie jestem bardzo zadowolona. Polecam
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 października 2013

Rewelacja! wątek zamknięty Do salonu trafiłam przypadkowo, a trochę z wygody (bo jest blisko mojego...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2013

MANICURE HYBRYDOWY wątek zamknięty Z okazji Dnia Kobiet skorzystałam z promocji -50% na manicure hybrydowy i...
~JOANNA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry