Widok

Niby fajnie,ale...

Skorzystałam z salonu pierwszy raz. Byłam umówiona do Pana Krzysztofa. Wrażenia: fajnie,ale mogłoby być lepiej: tzn. przyszłam przed czasem aby się nie spóźnić, Pani od razu zaproponowała mi mycie włosów oraz jakąś nawilżającą maseczkę - minusy tego: fryzjer nie mógł zobaczyć jak włosy układają się na sucho, oraz to,że nie wiedziałam czy będę musiała dodatkowo zapłacić (ale nie policzono mi tego) za ten nawilżający kompres. Pan Krzysztof bardzo delikatny, nie szarpie włosów. Co do kreatywności to zaproponował mi standardowe uczesanie, ok może takie mi najbardziej pasuje, obciął, wysuszył, wyprostował prostownicą-pomimo iż mówiłam,że nie chce fryzury, którą musiałabym prostować na prostownicy, po czym już gotowe zaczął ścinać na sucho, zrobił małą asymetrię i stwierdził,że fajnie,ale jak chce to może mi to wyrównać- co nie było wcześniej ustalone. Czułam się jakby to wyszło przypadkiem...Włosy wyglądają jakby były trochę krzywo obcięte,ale na razie dobrze się układają. Fryzjerzy mało się odzywają do siebie. Niby jest zainteresowanie klientem,ale trochę tak z "obowiązku" i pobieżnie. Ceny ok, wystrój ładny,czysty. No cóż, może nie ma idealnego fryzjera :)
Moja ocena
obsługa: 5
 
jakość usług: 6
 
kreatywność: 4
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 4
 
4.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Agatko
" Dobry fryzjer ale mało się odzywa" ??
Jeśli przychodzisz do fryzjera na pogawędki czy zrobić włosy ?.
Może pomyliłaś fryzjera z barmanem :)
Najpierw piszesz ze Ci się wszystko podoba a następnie zmieniasz zdanie i piszesz że wszystko nie jest OK
powalający jest Twój opis ".Włosy wyglądają jakby były trochę krzywo obcięte,ale na razie dobrze się układają"
Liczy się chyba efekt końcowy jeśli się podoba to znaczy ze usługa została dobrze wykonana.

Pisze to wszystko dla tego gdyż korzystam z usług Pana Krzysztofa i nigdy się jeszcze nie zawiodłam.
Opinia Pani Agaty i jej ocena jest krzywdząca.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8
Wątki o p.Krzysztofie zachęciły mnie do napisania swojej opini. Skorzystałam z jego usług i umiejętności raz - rok temu. Słowo "usługa" odnośnie tego pana jednak nie jest adekwatne. Może i jest dobrym fryzjerem, ale stopień bufonady i nadęcia przerastają umiejętności tego pana. Nie współpracuje z klientką, czynności zawodowe wykonuje od niechcenia, a każdą sugestię odbiera jak osobistą krytykę, przytyk czy wręcz obraze - i od razu obrażonym tonem daje temu wyraz. Zwiększający się z minutę na minutę stopień niezadowolnia obu stron doprowadził do tego, że dokończyć musiała przesympatyczna właścicielka p.Wiesia.
Nie zachęcam więc do korzystania z "usług" p.Krzysztofa.
Notabene ciekawe jakimi osóbkami muszą być wielbicielki tego nadętego mistrza fryzjerstwa.. Podobne przyciąga podobne..?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry