Retro Atelier

Fryzjerzy

Gdańsk, Stanisława Wyspiańskiego 20/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alicja - ocena Super !!!! Fajne miejsce z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do...
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 16 sierpnia 2024

Maria - opinia wątek zamknięty Uwielbiam!! Chodzę do Wiesi od lat i zawsze wyczarowuje cudo!!
~Maria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lipca 2020

Monika - opinia wątek zamknięty W końcu trafiłam na Profesjonalnego fryzjera !!!! Gorąco polecam Panią Wiesię
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 grudnia 2019

Slabo wątek zamknięty Przyszlam aby podciac wlosy i ulozyc na szczotke. Pani (sadzac po akcencie...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

Najlepszy z najlepszych... wątek zamknięty Do Pani Wiesi chodzę od lat, ale tylko na strzyżenie. Dopiero teraz...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

Wychodzę zadowolona i w dobrym humorze wątek zamknięty Do pani Wiesi chodzę już od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć, że cieszę się...
~Renata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 stycznia 2017

maddragon - opinia wątek zamknięty Podoba mi się podejście do klienta. Pełna "diagnoza" kolorystyczna i...
~maddragon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 listopada 2016

SALON Retro Atelier WYGRAŁ wątek zamknięty Witam od lat jestem klientką Salonu Retro Atelier Pani Wiesi . Pierwsze...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 października 2016

Zawsze zadowolona! wątek zamknięty Od lat wracam. Zawsze dobrze ścięte włosy. Miła atmosfera, wyciszenie i...
~MK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

Nie tylko ja jestem zawiedziona... wątek zamknięty Jak w temacie. Fryzjerstwo polega na wysłuchaniu klienta . KLIENT PŁACI I...
~Doni
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Nie ,nie i jeszcze raz nie. wątek zamknięty Nie polecam. Nie dość że drogo to wymienię inne minusy -włosy ostrzyżone bez...
~Doni
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Zawiedziona wątek zamknięty Do salonu Pani Wiesi trafiłam po bardzo pozytywnych opiniach klientek.Pani...
~ulena
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 marca 2016

Polecam !!!!!! wątek zamknięty Do salonu p. Wiesi trafiłam wiedziona pozytywnymi opiniami klientów. I nie...
~Gosia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

Uwielbiam :) wątek zamknięty Wspaniałe studio fryzjerskie .Pani Wiesia posiada dwie cechy ,które...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 grudnia 2014

Super wątek zamknięty Chodze wiele lat do p. Wiesi... Tym razem trafilam do p. Przemka na poczatku...
~Kk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 października 2014

Rewelacja!!! wątek zamknięty Pani Wiesia została stworzona do bycia fryzjerem. Pełen profesjonalizm i...
~Justyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 maja 2014

Nowa fryzura i pielegnacja wątek zamknięty Miesiac temu spontanicznie trafilam do zakladu. Pierwszy raz po dlugim...
~Iwona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Super OMBRE wątek zamknięty Witam, Od kilku lat jestem klientką Retro Atelier. Kilkukrotnie zajmowała się...
~Emilia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 marca 2014

Super! wątek zamknięty Korzystam od kwietnia/maja 2011 r. i wszystkim polecam! Pani Wiesława jest i...
~Misia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2013

Polecam wątek zamknięty Super, POLECAM :-)
~MM
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
56

postów

48

wątków

do góry