Widok

Niby pełno ludzi, a jakby nikogo nie było.....

Towarzyskie Temat dostępny też na forum:
Mam taką sytuację, że 2 miesiąc mieszkam w Trójmieście i wszystko na pozór jest fanatstycznie....praca, którą lubię, kąt do mieszkania mam, do pierwszego nie brakuje....ale wszyscy znajomi, przyjaciele zostali w okolicach Krakowa i sami chyba już wiecie.....

nie ma nikogo z kim możnaby cieszyć się tym wszystkim co daje Trójmiasto, czyli urok czy atmosferę swobody....nie chodzi tu o znajomości "związkowe" tylko najzwyczajniejsze poznanie jakichś znajomych, typu wyskoczyć na spacer, razem pobiegć, czy wypić przysłowiową kawę....niby nic wielkiego, a jednak wyczyn jeśli się jest w nowym miejscu.

Jakie macie pomysły jeśli chodzi o polepszenie mojej sytuacji, bo kto jak nie Wy lepiej zna tutejsze realia i mentalność ludzi ;) co mogę zrobić, by poznać jakichś sensownych ludzi, by zwyczajnie spędzać czas.. ?.absolutnie bez żadnych podtekstów !
Jestem kobietą i mam 28 lat

p.s. Pierwszy pomysł mam....od czerwca idę na fitnes, może znajdą się jakieś fajne, wesołe fitneski :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Też jestem kobietą, 28 lat, w Trójmieście mieszkam trochę dłużej.. bo prawie 9 lat ;) dużo bliskich znajomych wyjechało, życie kręci się głównie wokół pracy, chętnie rozpoczelabym przygodę z fitnesem, ale jakoś samej nie chciało się zacząć; )
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to super, chodźmy razem :) ja jestem zdecydowana na zapis do Tiger Gym w Rivierze. Interesuja mnie zajęcia Salsation w poniedziałki o 20.00 i jeszcze coś typowo na spalanie w tygodniu :) Mają duży wybór zajęć. Planuje 2 razy w tygodniu, na tyle rozsądnie by się zmobilizować :) namawiam Cię do zapisu, bo ja już postanowiłam chodzić ! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Brzmi, jak opis życia na emeryturze :)
Bez urazy... po prostu mignęła mi przed oczami moja postać, w Twoim wieku.

Ps
Dziękuje za natchnienie i dobrą iskrę :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wajdź na ten wątek - temat - Imprezy wypady ogólnie zabawa" tam jest na fb fajna grupa :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

o super, dzięki ! jestem mało fejsbukowa, ale to może być rzeczywiście dobry pomysł ! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej,jestem w podobnej sytuacji.
Podaj maila,to możemy się jakoś zgrać ;)
Ola,lat 28.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale fajnie :) mail taki nowy podaje, bo publicznie nie chce prywatnym świecić ;)
trojmiastonew@wp.pl
Czekam na kontakt ! :)

p.s. zasugeruj tutaj kawałek adresu mailowego, żebym wiedziała, że nikt się nie podszywa pod Ciebie i że to Ty piszesz :) Dzięki !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej, wybacz, ale dopiero napisałam- małe zawirowania w pracy :)
pierwsza czesc maila to moje imie w pelbym brzmieniu ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też jest mi smutno w Gdyni dopiero rok... Dawajcie wyskoczymy chociaż na spacerek... pogonnemec@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisz coś więcej o sobie :) jesteś kobietą, mężczyzną ? w Którym mieście konkretnie mieszkasz/pracujesz ?
Z Olą jesteśmy w kontakcie i już planujemy kawkę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

I jak znam życie forumowe i inne spontaniczne iventy to jak zwykle na planowaniu się zakończy.
To forum jest zalane takimi "czelendżami"
Przyczyny
-a to rower zachorował
-a to dziecko się zepsuło
-a to tramwaj nie przyleciał
-a to się ktoś utopił i ledwo żyje
-a to niespodziewani goście
lub co lepsze niespodziewany poród własnego dziecka
-a to a tamto.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jestem facetem, mieszkam w Gdyni, macie mojego maila, na wszystkie interesujące pytania odpowiem osobiście.. Będzie bardzo mi miło was poznać...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zapraszamy do grupy zamkniętej na fb wspólne wypady trójmiasto.

https://web*facebook*com/groups/2065298743796043/
zamiast gwiazdek, kropki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry