Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Malgorzata - opinia Bardzo dobry gabinet. Profesjonalizm oraz wzorowe podejście do klienta. polecam
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 września 2022

Polecam- super. wątek zamknięty Byłam u pani Agnieszki na wypełnianiu zmarszczek. Super efekt i bardzo...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

Rewelacja! wątek zamknięty Jestem zachwycona wizyta u Pani Agnieszki! Super babka I swietny fachowiec....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 stycznia 2018

Gorąco polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam makijaż permanentny oraz inne usługi w gabinecie Nice Med....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 grudnia 2017

Polecam NICE MED!! wątek zamknięty Polecam gorąco salon i panią Agnieszkę , która ma niesamowity zmysł...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 grudnia 2017

zadowolona Klientka wątek zamknięty Polecam wszystkim zainteresowanym. Warto skorzystać. Uprzejmość i...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2017

szkolenie kwas hialuronowy wątek zamknięty Polecam wszystkim. Skorzystałam ze szkolenia z wypełniaczy na poziomie...
~GOSIA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 października 2017

Mezoterapia igłowa wątek zamknięty Pare dni temu przyszłam pierwszy raz na mezoterapie igłową. Jestem zachwycona...
~magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2017

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Wczoraj byłam na zabiegu zamykania naczynek na nogach i jestem...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 czerwca 2017

Profesjonalizm i przemiła atmosfera !!!Polecam wątek zamknięty Bardzo zależało mi na efekcie odmłodnienia i nawilżenia ust i efekt jest...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2017

Makijaż permanentny brwi - gorąco polecam !! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam Panią Agnieszkę (gabinet Nice-Med). Jest przemiłą osobą...
~Alicja G.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

Profesjonalne usługi kosmetyczne wątek zamknięty Makijaż permanentny w wykonaniu pani Agnieszki to pełen profesjonalizm i...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2017

Goąco polecam!!! wątek zamknięty Ostatnio robiłam makijaż permanentny oczu. Wyszło super, jestem bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lutego 2017

Polecam gorąco! wątek zamknięty Ostatnio odwiedziłam salon p. Agnieszki i wyszłam rozanielona! Zabiegi...
~Kamila Plinzner
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lutego 2017

powìększenie ust wątek zamknięty To moja pierwsza wizyta powiększania ust.Przyznam,że bardzo się bałam efektu...
~Edyta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lutego 2017

Polecam wątek zamknięty Jestem po pierwszym zabiegu mezoterapii skory glowy. Zabieg wykonany...
~Mariola 32l, Gdansk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

pełen profesjonalizm, polecam gabinet Nice Med wątek zamknięty Skorzystałam z usług gabinetu i jestem bardzo zadowolona! Polecam wszystkim,...
~Aleksandra Kruczyńska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 grudnia 2016

Bardzo polecam wątek zamknięty Zdecydowałam sie na makijaż permanentny brwi, podoba mi się to ze można sie...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 grudnia 2016

Rewelacyjne efekty! wątek zamknięty Przepiękny gabinet, ale głównie polecam zabiegi. Już po pierwszej mezoterapii...
~Elle
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 grudnia 2016

Było super - polecam! wątek zamknięty Bardzo elegancki wystrój, kompetentna właścicielka, można miło porozmawiać,...
~Lucyna Bugla
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry