Widok

Nie dajcie wiary tym komentarzom

Nie dajcie wiary tym komentarzom, bo osoba o której czytacie teraz komentarze WRÓŻKA EMILIA, kasuje wszystkie negatywne opinie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9

opinie takie jak ta!

Baba nieogarnięta!

Nie podzielam zdania moich poprzedniczek na temat pani Emilii, no chyba że ona kasuje te negatywne opinie. W ogóle nie można się umówić na termin, ale nie dlatego że ona taka popularna, tylko dlatego, że nierzetelna, nie oddzwania, nawet kiedy mówi, że oddzwoni, nie odpisuje na maile, przeszkadza jej praca zawodowa, niewiadomego rodzaju w przyjmowaniu klientów i jest opryskliwa. Może ma aktualnie jakiś problem w życiu, ale przez to nie powinna tak traktować osób, które do niej dzwonią - a zwyczajnie zamknąć działalność.

Termin skorzystania z usługi : nigdy do nie nie doszło
Polecam innym : nie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9
a gdzie ta wrozka przyjmuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Juz wiem o kogo chodzi, a wy nieogarnięta i zniesmaczona to bliźniaczki czy jedna z rozdwojeniem jaźni bo numer ip taki sam???????Co samej wróżki opinie same mówią za siebie a jak jakieś nieogarniętej i zawiedzionej zachciało sie przyjść teraz natychmiast to nie dziwota ze sie nie dostała,a opinii to Emila nie kasuje bo nawet nie wie ze cos takiego jak forum na jej temat jest.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
"Emila nie kasuje bo nawet nie wie ze cos takiego jak forum na jej temat jest."

Zapewniam, że wie bardzo dobrze !!
A ty ciekawska czytaj ze zrozumieniem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
A skad Ty wiesz ze wie










































































A skad Ty wiesz ze wie?
Skoro twierdzisz ze nie zrozumialam to moze napisz mi drukowanymi literami o co ci chodzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani Emilia bardzo dobrze wie o forum! Napisałam moją oficjalną opinię o tym, że przepowiednie nie są trafne bo nie sprawdziły się. Odpowiedziała mi momentalnie: "stawiam Tarota po to żeby się NIE SPRAWDZIŁO ,Ma pani wolna wole i rozum,Po to są wyznaczniki aby własną decyzja mogła je pani zmienić.Ludzkie życie nie jest zaprogramowane przez Boga. Codziennie podejmuje pani wyzwania i decyzje Sama zmienia swoje życie NIEMA czegoś takiego jak musi się wydarzyć...." Po co więc z takim przekonaniem mówi co będzie, co się wydarzy? Ciekawe dlaczego na te dziesiątki wspaniałych opinii mało kto dopowiada.. kto je pisze?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Brednie i wymysły! Pani Emilia zawsze odpowiada, zawsze jest życzliwa i pomaga jak nikt inny!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
do drzwi wróżki puka klient:
- puk puk
a wróżka na to:
- kto tam?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry