Wróżka Emilia

Wróżka

Gdańsk, Powstańców Warszawskich

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Niesamowicie Powiem tak.. Jako poważny facet w średnim wieku sceptycznie podchodzę to...
~flexi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 września 2019

Polecam, polecam wątek zamknięty Polecam Wróżkę Emilię, to ososba szczera i uczciwa, zawsze umie doradzić i w...
~Greta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 maja 2018

z ostatniej chwili wątek zamknięty Pierwsze spotkanie z Panią Emilią równy rok temu, sprawdziło się wszystko....
~Barbara
4

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 grudnia 2017

Najlepsza wątek zamknięty 2 lata temu poszłam do pani Emilii,sprawdziło się wszystko, nawet sama nic...
~Ol
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2016

Dziekuje wątek zamknięty Byłam kiedyś na życiowym zakręcie i trafiłam do Emilki. Nie wierzyłam w to,...
~Ona
1

dodano: 19 grudnia 2016

Gorąco polecam !!!! wątek zamknięty Wizyta u Pani Emili była niesamowita. Przez spędzona godzina dowiedziałam się...
~Kasia
-

dodano: 9 lipca 2017

nieogarnięta! wątek zamknięty Nie podzielam zdania moich poprzedniczek na temat pani Emilii, no chyba że...
~zaskoczona
6

dodano: 5 sierpnia 2011

Srednio... wątek zamknięty Poszłam do Pani Emilii pełna nadzieji... co do przeszłosci sie nie pomyliła,...
~Anna
-

dodano: 20 czerwca 2017

Serdecznie polecam wszystkim wątek zamknięty Inteligentna z wielka intuicja, ma talent i wiedze astralna i psychologiczna,...
~IZA
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 września 2016

Trudne do opisania wrażenia po wizycie u pani Emilii wątek zamknięty Zawsze podchodziłam do wróżb sceptycznie i raczej traktowałam je z dużą...
~Asia
3

dodano: 26 czerwca 2015

bardzo dobra i sprawdzona wrozka wątek zamknięty pisalam w innym watku aby podzielic sie opinia o pani zinaidzie,to naprawde...
~ewa
10

dodano: 18 września 2012

WIEDZIAŁA WIĘCEJ NIŻ JA CHCIAŁAM USŁYSZEĆ ALE.. wątek zamknięty Witam, byłam u kilku wróżek, Emilka to TA jedyna. Od samego początku bez...
~Marta
-

dodano: 15 grudnia 2015

Pomaga uporządkować sprawy wątek zamknięty Spotkanie dało mi dużo do myślenia, jak zwykle wyszłam podbudowana. Wiem nad...
~jovani
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 października 2015

Najlepsza Wrózka w Trójmieście :):):):):):):) wątek zamknięty Nie po raz pierwszy korzystam z usług wróżek. Pani Emilia jest najlepsza w...
~Cyprian
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2010

Emilia jest wspaniala! wątek zamknięty To prawda ze jest obdarzona wielka sila,charyzma , ma to cos co sprawia ze...
~jaromir
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2013

Gorąco polecam wątek zamknięty To czy wróżby się sprawdzą, to czas pokaże, ale Pani Emilia powiedziała o tym...
~M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 marca 2015

Niesamowite... wątek zamknięty Cudowna kobieta! Zdecydowanie polecam. Po wyjściu od p.Emilki od razu...
~Ma-Gda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 marca 2015

cała prawda wątek zamknięty Wróżka Emilia jest przemiłą, sympatyczną osobą. Człowiek z chęcią otwiera się...
~Natalia
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2012

Pani Emilia to wspaniały doradca wątek zamknięty Po raz kolejny przekonałam się, że pani Emilia się nie myli. Żałuję tylko, że...
~Keryann
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2014

Z czystym sumieniem wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem. Byłam u niej z pół roku temu, powiedziała mi...
~Jissa
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
134

71

wątków

do góry