Witam, kilka dni zastanawiałem się nad tą opinią, ale jednak muszę ją tutaj dodać. Kilka dni temu wybrałem się do restauracji Gdańskiej wraz z dziewczyną na walentynki. Długo zastanawiałem się w jakim miejscu moglibyśmy spędzić ten wieczór no i postanowiłem postawić na Państwa restauracje, ponieważ jak dotąd wszystko było ok. Przejrzałem oferty jakie proponowały Trójmiejskie restauracje i wyczytałem, że restauracja Gdańska w ten dzień wita wszystkich gości lampką szampana a po wcześniejszej rezerwacji daje rabat w wysokości 10% na rachunek.Oczywiście dokonałem wcześniej telefonicznej rezerwacji i po prau dniach udaliśmy się na kolacje. Co do obsługi nie mam zastrzeżeń, ale nie przywitano nas ani lampką szampana ani też nie dostaliśmy obiecywanej poprzez stronę internetową restauracji zniżki nie miłym akcentem było również przekłamanie cen, ponieważ niby to nic ale rosół w karcie miał kosztować 5zł a jak się później okazało na paragonie było to 8zł. Co do dań nie powaliły nas na kolana a łosoś którego zamówiłem w żadnym wypadku nie powinien kosztować 38zł, ponieważ porcja była bardzo mizerna. Duży zawód co do uczciwości promocyjnej restauracji.