Restauracja Gdańska

Restauracje

Gdańsk, Świętego Ducha 16

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jan - opinia Typowa kuchnia polska, mięcho i kapusta zasmażana,golonka,kaczka, gęś...
~Jan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 czerwca 2022

super wątek zamknięty Dziwią mnie te opinie. Porcje mizerne? Ludzie od tego są bary bufetowe....
~gdańszczanin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

Obiad rodzinny w Restauracji Gdańskiej wątek zamknięty Pierwszy raz byłam zaproszona na obiad w sierpniu 2015 r .Cenię sobie miejsca...
~mieszkanka Gdańska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 września 2015

Spodziewałam się czegoś lepszego wątek zamknięty Obsługa jest BARDZO miła, ale trochę zbyt "sztywna". Menu nie ma w sobie...
~A
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2015

Piotr Waldemar wątek zamknięty Dziekujemy bardzo za wspaniałe przyjęcie weselne Kuchnia - czyli jedzenie...
~Piotr Waldemar
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 czerwca 2015

Gdańszczanka - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej restauracji. Jedzenie bardzo smaczne...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2015

weekend za pół ceny wątek zamknięty W Sobotę próbowałam zarezerwować stolik dla 2 osób w restauracji, niestety...
~Sylwia i Łukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2015

Weekend za pół ceny wątek zamknięty W Sobotę próbowałam zarezerwować stolik dla 2 osób w restauracji, niestety...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2015

Monika - opinia wątek zamknięty Zawsze chciałam odwiedzić tą restaurację, ale zawsze to była ta z "górnej...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2015

Nie do końca zadowolony wątek zamknięty Witam, kilka dni zastanawiałem się nad tą opinią, ale jednak muszę ją tutaj...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lutego 2015

rewelacja wątek zamknięty Organizowaliśmy naszej mamie 90 urodziny bylo super impreza na 50 osob...
~Waldi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

am - opinia wątek zamknięty Bardzo mili panowie kelnerzy, potrawy smaczne, wyjątkowo szybko podane. Co do...
~am
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 września 2014

Do tańca i do różańca :) wątek zamknięty W Restauracji Gdańskiej robiliśmy już wiele uroczystości rodzinnych - od...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2013

kolacja w Gdańskiej wątek zamknięty W ubiegłym tygodniu odwiedziłem restaurację razem z żona, bylem pozytywnie...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

Klienci k&s - opinia wątek zamknięty Lokal naprawdę fajny:) jedzenie bardzo dobre, duży wybór potraw, może troszkę...
~Klienci k&s
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lutego 2013

Primo Sort wątek zamknięty Będąc ostatnio w Gdańsku odwiedziłem tą restaurację, gdzie zjedliśmy posiłek...
~Konrad
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

Złote Gody w Gdańskiej wątek zamknięty W grudniu organizowaliśmy dla naszych rodziców złote gody w Gdańskiej...
~Gienia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2013

Piotr - opinia wątek zamknięty Jesteśmy po raz kolejny Gdańskiej zawsze jest super . Fachowa obsługa...
~Piotr
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 stycznia 2013

Zawód wątek zamknięty Bardzo kiepska obsługa, niby dużo obsługi ale nie zajmują się klientami,...
~Jan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 października 2012

magiczne miejsce wątek zamknięty Od pierwszych kroków postawionych w Restauracji Gdańskiej wiedziałam ,że to...
~krystyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46

postów

38

wątków

do góry