Widok

Nie dochodzę

Witam. Mam problem. Od pewnego czasu współżyje z partnerem. Uprawiamy seks dość często, ale ja nie przeżywam orgazmu mimo jego starań. Oczywiście ja też się staram żeby dojść, ale niestety to nie wychodzi. Widzę, że po kolejnym nieudanym razie gdy ja nie mam orgazmu to on jest zły i zażenowany. Odczuwam mega przyjemność i podniecenie gdy się z nim kocham ale nie wiem dlaczego nie dochodzę. Proszę o pomoc, bo już nie wiem co mam zrobić. Bardzo mi przykro gdy patrzę na niego jak myśli o tym po stosunku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znam ten problem i myślę , że wszystko siedzi w głowie. Nie wiem co Ci poradzić, najlepszym rozwiązaniem byłoby udanie się do seksuologa. Dobrze jest nauczyć się medytacji i relaksacji, to bardzo pomaga w sferach życiowych jak i uczuciowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj też tak miałam :) Jednak jest lepiej od czasu jak postanowiliśmy sobie pomóc. Proponuję dwie rzeczy:
1. Sex elixir - jest to hiszpańska mucha, znacznie zwiększa ochotę na seks
2. Libi gel ( jeszcze jest libi spray, ale jeśli chodzi o mnie to o wiele bardziej pasuje mi wersja e zelu). Jak użyjecie przed stosunkiem to bedziesz miała na dole znacznie iwksze odczucia. Zwieksz ukrwienie Porównywałam sobie z durex intense i ten jest znacznie lepszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest moze żel ala durex intense? Mamy ale powoduje u mnie nieprzyjemne pieczenie tak wiec seks z nim nie jest wcale taki przyjemny jakbym sądziła :( Szczerze to żałuję,ze sobie coś takiego kupiliśmybo tanie nie było .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie , nie. To jest coś innego zupełnie.Rówineż trochę sie obawiałam,że będzie grzał czy zimnił ale nie. Dzialanie libi gel jest zupełnie inne ponieważ nie powoduje u Ciebie takich odczuć. A raczej zwiększa ukrwienie i z tego własnie powodu czujesz więcej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja stosuje specjalne wyciągi ziołowe - feminam libido. Poczytaj o nich. Zdarza mi się po nich orgazm, raz czy dwa razy nawet kaskadowy jak wezmę przed seksem ok godziny. Składniki to jakiś wynalazek z Ameryki Południowej ale kupiłam w Polsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

dobry adwokat od prawa rodzinnego (12 odpowiedzi)

nie chodzi o rozwód, a raczej dobro dzieci w rodzinie...sprawa bardzo pilna...i bardzo skomplikowana

Peeling do skóry głowy (6 odpowiedzi)

hej zastanawiam się jaki peeling do skóry głowy możecie polecić

Tabletki powiększające piersi (5 odpowiedzi)

Jak to jest dziewczyny z tymi tabletkami. Działają czy nie działają? Bo tak sobie patrzę na...

do góry