Widok

Nie idźcie pracować do Biedronki w centrum - Kokoszki!!!

Witam

Przestrzegam Was przed pracą w Centrum Magazynowym na Kokoszkach dlaczego ? Oto krótki mój opis jako byłego pracownika tego z****nego centrum w który pracowałem 1,5 roku!!!! :



Patrzą tylko na to żebyś im zapier....dopóki możesz i jesteś w stanie , później jeżeli okażesz się słaby to już nie jesteś im potrzebny....zatrudniają osoby większości po znajomości.... starzy pracownicy patrzą tylko na to żebyś w większości odwalał pracę za nich...

pracujesz na akord gdzie liczona jest twoja wydajność dzięki której otrzymujesz premie gdzie tak na prawdę nie zarobisz jej tyle co ci którzy są z układzikami czyli wchodzą w du...wielkim co to nie ja specjalistą i kierownikom , a sami się obijają.

Wykorzystują cię jak tylko można np dzwonią na ostatnią chwilę kiedy masz wolne i karzą ci przyjść do pracy a w zamian dostaniesz inny dzień w grafiku wolny ( ale o weekendzie zapomnij ! ) chyba że będziesz pracował im więcej niż 7 dni pod rząd .....wszystko mają fajnie ułożone tak aby nikt się im nie dobrał prawnie do d*p....

Wszyscy są przyjaźnie nastawieni wielka rodzinna Biedronkowa Sielanka!! :)

Przestrzegam Was Wszystkich przed podejmowaniem tam pracy chłopaki co nie którzy już tam nie wyrabiają ale mimo to siedzą bo nie mają czego innego się złapać a co nie którzy mają rodziny i wiadomo....

Dopóki im nie podskoczysz i nie będziesz się sprzeciwiał w sensie walczył o swoje prawa jako pracownik to jesteś godnym zaufania CZŁOWIECZKIEM.....małym robotem do wykonywania czasami bezsensownych wręcz poleceń....i czasowego przytrzymywania pracownika

Szybciej możesz zostać tam kaleką niż niż kimś ........ więcej ?

jak tylko Robolem !!!!

Jak ktoś mi nie wierzy , może sam spróbować i się przekona....

To Tyle w temacie mam nadzieję że co nie którzy z Was wyciągną z tej wiadomości przestrogę która była samą prawdą napisana przez uczciwego pracownika- nie tylko ja ale inne osoby które zostały potraktowane w brzydki sposób !
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3
Chodzi Tobie o Centrum Dystrybucyjne (w skrócie CD) Biedronki na Kokoszkach, tak ?? Bo nie ma Centrum Magazynowego tam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Da się to wszystko odczuc jak się przyjeżdża z towarem do nich, wielcy kurka magazynierzy którzy traktują siebie jak niewiadomo co, a są zwykłymi ścier*a i do podłogi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Praca

GDDKIA praca opinie (6 odpowiedzi)

Proszę o opinie na temat pracy w dziale finansowo-księgowym w Gdańsku,

Targi pracy w GDYNI beczka smiechu :) (6 odpowiedzi)

Byłem na tych tarach i jestem co roku w Gdyni ,Gnieźnie Bydgoszczy ale z ciekawości . Wnioski...

Praca w domu, chałupnictwo (6 odpowiedzi)

Czy istnieje pewna sprawdzona wyplacalna firma która oferuje prace w domu przy komputerze bądz...

do góry