Widok

Nie jestem zbyt zadowolny

Pomimo, że zdałem za 1 razem to tylko i wyłącznie to ze wcześniej jeździlem sam bo na kursie niewiele bym się nauczył, ogólnie teorii zamiast 30 godzin było jakies 18, na jazdy czekałem średnio około 2 tygodniu,bo zawsze słyszałem ze nie ma już terminów albo brakuje instruktorów,dzięki nauczaniu pewnej osoby nie zdał bym egzaminu ponieważ źle powiedziala co do jednego manewru ale ogolnie zdałem,to nie znaczy ,że nie ma dobrych instruktorów,chciałbym wspomnie o Panu Mariusz z Zabiego Kruku bardzo dobry instruktor,powinna należeć mu się podwyżka szkoda ze miałem tak mało godzin z tym instruktorem ale chciałbym też pochwalić Pana Darka i Pana Darka H.,ale większość czasu jeździłem z jednym insruktorem(instruktorką),która nie wierzyła,że zdam teorie za 1 razem i jazde za 1 a tu niespodzianka udało mi sie i jestem z siebie dumny, po za tym zapomniałem wspomnieć, że kurs robiłem na Zabim Kruku, prawo jazdy ogólnie zrobiłem w 7 miesięcy,pozdrawiam i życze powodzenia w dalszym ksztalceniu,bo ogólnie jestem niezadowolony z tego ośrodka bo do nie których instruktorów tak jak wspomniałem nic nie mam,bo wykonywali dobrze powierzone obowiązki, pozdrawiam Dobry kierowca Piotr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Drogi "dobry kierowco Piotrze" oraz kilku anonimowych niezadowolonych z tego, że ich zdaniem jeździli zbyt rzadko. Istniała, istnieje i nadal będzie istnieć możliwość szybkiego (nawet w 2 tygodnie)ukończenia kursu, jednak jak wszystko na tym świecie trzeba za to zapłacić. Jeśli jednak chcieliście Państwo za promocyjną cenę otrzymać ekspresową usługę to wybaczcie - tak po prostu się nie da. Za cenę promocyjną otrzymaliście Państwo usługę na najwyższym poziomie(skoro P. Piotrze zdał za 1 razem), ale godziny jazdy są ustalane w wolnych terminach, którymi dysponuje firma.Z poważaniem D. Śmiarowski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

były uczeń KSP - opinia (3 odpowiedzi)

Jestem byłym uczniem KSP i mogę szczerze powiedzieć, że ta szkoła to totalne dno. Budynek jest...

An - ocena (3 odpowiedzi)

Buty oddane 14.06 do sklejenia niewielkiego rozszczelnienia. Dziś jest 29.06. a butów ani widu...

Krzysztof - opinia (3 odpowiedzi)

Młody zespół ale bardzo kompetentny w swojej dziedzinie. Polecam mecenasa Kopeć.

do góry