Widok

Nie kompetencja

Beznadzieja...a miało być tak pięknie, przedstawiciel zjawił sie nie wiadomo skąd- nie proszony i to tuż po nieszczęśliwym wypadku, obiecywał pomoc prawną, rehabilitację, skuteczność, rzetelne info, a większość spraw trzeba było załatwić samemu. Prowizja tez wysoka jak się okazuję w porównaniu z innymi tego rodzaju firmami.
Moja ocena
Solace kategoria: Odszkodowania
oferta: 6
 
jakość usług: 2
 
skuteczność: 1
 
ocena ogólna: 1
 
przystępność cen: 1
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kompetentni Prawnicy

Posiadają Kancelarie adwokackie i radcowskie w calym kraju a sprawą zajmuja się kompleksowo począwszy od prowadzonego śledztwa a skończywszy na odszkodowawczej. Zajmują się adwokaci lub radcy prawni a nie zwykli ludzie, którzy nie maja dostepu do akt sprawy i nie mają najmniejszego pojecia co robią. Dają taką pomoc prawną jakiej nikt nie gwarantuje w żadnej firmie odszkodowawczej, ludzie nie dajcie się nabierać na piękne słowa sieciówkom takim jak VOTUM SA, EuCo lub inaczej Automobile Expert, Adwersum Meditor,Auxilia, Codex, Lex i itd... Ja mam sprawę prowadzoną przez SOLACE wcześniej atakowali mnie ostro z VOTUM ale po rozmowie ze znajomym prawnikiem wybrałam z całą rodziną Solace i otrzymaliśmy bardzo dobrą Kancelarie adwokacka, która zajeła się Naszą sprawą, napewno prywatnie nie było by mnie na taką kancelarie stać i nie otrzymali byśmy odszkodowania, a całość kosztowała Nas 15% plus Vat.
Ludzie przejżyjcie na oczy jak dostaniecie odszkodowanie i od kogo? jeśli ten co zginł lub został ranny zostanie uznany sprawcą, a sieciówka Wam nie pomoże w niczym bo nie posiadają adwokatów ani radców prawnych żeby nadzorować śledztwo i prowadzić sprawę karną. Nie ma w kraju drugiej takiej kancelari prawnej jak Solace, która ma tyle kancelarii adwokackich w kraju z którymi współpracuje a sprawą zajmują się osoby kompetentne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
do góry