Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paweł - ocena prawdziwi profesjonaliści
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 21 września 2023

odszkodowanie za areszt w stanie wojennym wątek zamknięty Moja sprawe prowadzil Pan Mateusz Stefania jestem zadowolony swietny kontakt...
~pawel
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lipca 2019

Odszkodowanie za niesłuszne więzienie wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt mailowo-telefoniczny z Kancelarią. Sprawa prowadzona...
~Witold Wereszczyński
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 stycznia 2019

Dopłata do szkody z OC wątek zamknięty Korzystałam z usług tej firmy i mogę polecić. Jestem zadowolona z kwoty...
~Ilona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Godni zaufania!Odszkodowanie przewyższyło moje oczekiwania.
~Klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 czerwca 2018

Polecam każdemu wątek zamknięty Wstrzymywałam się z opinią do końca sprawy. Sprawa po śmierci mojego taty...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 marca 2018

Polecam! wątek zamknięty Współpraca z kancelarią na wysokim poziomie. Moją sprawę przeprowadzono...
~Weronika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 czerwca 2017

Mogło być lepiej wątek zamknięty Kontakt z Kancelarią przystępny, jednak sprawa o 2.000,00 zł trwała ponad...
~Jan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2016

Dziękuję za pomoc wątek zamknięty A ja polecam. Starałam się najpierw sama o odszkodowanie, ale kwota jaką...
~Ilona Różnicka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 czerwca 2016

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Polecam usługi prowadzone w ramach Kancelarii Solace. W bardzo profesjonalny...
~Kamil
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

Podziękowania wątek zamknięty Kancelaria bardzo profesjonalnie zajęła się sprawą mojej mamy, która została...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2016

Serdecznie polecam wątek zamknięty Miałem szkodę po wypadku samochodowym i oddałem im swoją sprawę. Najbardziej...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

Prawdziwa pomoc wątek zamknięty Chciałbym podziękować kancelarii, zwłaszcza Pani Ani, która zajmowała się...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2015

Zadowolona klientka wątek zamknięty Bardzo solidna firma. Wywalczyli mi od szpitala bardzo wysokie odszkodowanie....
~Adela Lesner
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

Omijać szerokim łukiem wątek zamknięty Dałem się nabrać na słodkopierdzący klimat podczas podpisywania umowy - ale...
~greg
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lutego 2015

NIE POLECAM!!!!!! wątek zamknięty korzystałam z ich usług w tym roku coś strasznego... początek zapowiadał się...
~~Ala
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2012

Totalna niekompetencja!!! wątek zamknięty Zagubione dokumenty! Brak kontaktu przez 2 m-ce!(przez 2 m-ce pane...
~W.Makowski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lipca 2014

opinia wątek zamknięty Bardzo solidna i uczciwa firma polecam sama korzystałam z ich usług niemam...
~kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2014

Klientka wątek zamknięty Firma Solace nie ma pojęcia o odszkodowaniach piszą na stronie że mają 30...
~Klientka Oburzona !!!
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

uwaga wątek zamknięty Nie bede sie rozpisywal gdyz przezylem identyczna sytuacje co Pani powyzej...
~greg
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry