Widok

Nie ma gorszego Solarium w Trójmieście!!!!

Ja dzisiaj miałam ochotę skorzystać z solarium Hawana . Niestety w momencie gdy poinformowałam jedną z Pań ,że chciałabym skorzystać z łóżka przez pięć minut , usłyszałam w odpowiedzi, że owszem mogę, ale minimalnie przez osiem minut . Nie wiem ,czy Pani z obsługi zdaje sobie sprawę z faktu,że za każdą osobę korzystającą z solarium bierze odpowiedzialność,że to ona powinna przeprowadzić z każdą osobą która chce skorzystać z ich usług wywiad!!!! Oraz powinna poinformować o istniejących zagrożeniach !!! Tymczasem dowiedziałam się ,że minimalny czas opalania to osiem minut i ,że ona tego nie wymyśliła. Ja znając swoje ciało wiem ,że po pięciu minutach wieczorem narzekałabym,po ośmiu doszłoby do poważnych poparzeń !!!! Poprosiłam o numer telefonu do właściciela , zadzwoniłam i co usłyszałam - abonent jest nieosiągalny !!! Wynika z tego , że przez osiem lat nic się nie zmieniło oraz ,że musi dojść do jakiegoś wypadku , poważnych poparzeń,żeby blask zaświtał nad kamienną głową właściciela lub pracowników Solarium Hawana mieszczącym się przy ulicy Grunwaldzkiej 99 we Wrzeszczu !!! Zdecydowanie nie polecam !!!!

wypowiedź zmoderowana ( 2017-05-24 16:02:28)

Moja ocena
Hawana kategoria: Solaria
obsługa: -
 
czystość: -
 
wyposażenie: -
 
klimat i wystrój: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 15

Hawana to wg mnie najlepsze Solarium w Trójmieście. Obsługa bardzo miła, atrakcyjne ceny i nowoczesny sprzęt. Jestem stałym klientem a Hawanie zawdzięczam piękną opaleniznę!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry