Hawana

Solaria

Gdańsk, al. Grunwaldzka 99

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andrzej - opinia Chodzę już parę lat jestem bardzo zadowolony a obsługa gienialna polecam...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 22 lipca 2023

Pioterek - opinia Super solarium korzystam od kilku lat a ta pani od 5 min niech nie wychodzi...
~Pioterek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 czerwca 2022

Maria - opinia wątek zamknięty Najlepsze solarium w Trójmieście. Za to Chylonia to jakaś pomyłka.
~Maria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 grudnia 2021

Aras - opinia wątek zamknięty Super. Polecam jedno z lepszych w mieście
~Aras
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 października 2020

Kaśka - opinia wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce do którego przychodzę z przyjemnością na relax. Zawsze...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 stycznia 2020

Zmiana wątek zamknięty Chodzę do tego solarium od lat i z wielką przykrością piszę ten komentarz,...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 października 2019

Dobre miejsce wątek zamknięty Zawsze wychodzę z ładną opalenizną :) Nigdy nie zauważyłam żadnego probelmu z...
~Paula
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lipca 2019

tak wątek zamknięty Korzystam z solarium od dobrych kilku lat a od około 3 miesięcy jestem...
~Ola
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 czerwca 2017

Nie ma gorszego Solarium w Trójmieście!!!! wątek zamknięty Ja dzisiaj miałam ochotę skorzystać z solarium Hawana . Niestety w momencie...
~Beataaa333
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2017

super wątek zamknięty bardzo lubię to Solarium - mają fajne ceny, godziny otwarcia i zawsze czysty...
~Eliza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 grudnia 2018

Najlepsze solarium wątek zamknięty Zdecydowanie polecam to solarium. Bardzo miła i sympatyczna obsługa,...
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

super solarium wątek zamknięty Polecam to solarium przede wszystkim za czystość i zadbany sprzęt. Obsługa...
~Irma
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

WSTYD! BRUD ! AROGANCJA! I BEZCZELNOŚĆ! PORAŻKA !! wątek zamknięty Dwie"PANIE",które miały"pełne ręce roboty". Jedna gapiła się przed siebie a...
~BYŁA STAŁA KLIENTKA
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 maja 2016

super! wątek zamknięty super obsługa, bardzo miła, sympatyczna i pomocna łóżka czyściutkie i ładna...
~bardzo zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 marca 2016

skandaliczne zachowanie!!! wątek zamknięty Wszystko świetnie,oprócz obsługi,dziewczyny są bardzo opryskliwe,korzystam z...
~Klientka od wielu lat
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 listopada 2015

NIE WRÓCĘ TAM. wątek zamknięty Byłam klientką tego solarium, i nie polecam. z tego względu iz moze obsluga...
~totalnie zawiedziona.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 marca 2013

Paula - opinia wątek zamknięty polecam te solarium ;)
~Paula
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry