Widok

skandaliczne zachowanie!!!

Wszystko świetnie,oprócz obsługi,dziewczyny są bardzo opryskliwe,korzystam z tego Solarium od wielu lat,nie raz widziałam obsługujące dziewczyny na kolanach u chłopaków,a to przecież nie jest miejsce schadzek,tylko praca.Dzisiaj ze względu na tzw "słoneczną niedzielę" było mnóstwo ludzi,byłam świadkiem,gdy pewna kobieta zapytała,na którym łóżku są świeżo-wymienione lampy,została potraktowana skandalicznie,pracownica wydarła się na tę kobietę przy wszystkich ludziach że przychodzi i pyta o nowe lampy i ,że ona nic nie musi jej mówić,że ma jej dosyć,sama czułam się zażenowana,jak pewnie inni klienci,ponieważ ta dziewczyna mogłaby być córką tej klientki,która spokojnie zapytała,dlaczego jest taka niegrzeczna wobec niej,na co ona nie obniżając tonu powiedziała,że ona robi łaskę,że w ogóle jej powie coś o lampach.
Jeszcze nigdy nie widziałam takiego potraktowania klienta,każdy może zadać pytanie,które lampy są najmocniejsze,wiele lat mieszkałam za granicą i tam w solarium są wręcz komunikaty o nowych lampach - w razie gdyby ktoś nie życzył sobie b. intensywnej opalenizny.
Jak już napisałam,nigdy w życiu nie spotkałam się z takich chamstwem.Gdybym nie opłaciła już łóżka-wyszłabym.
Moja ocena
Hawana kategoria: Solaria
obsługa: 1
 
czystość: 6
 
wyposażenie: 6
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 3
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
To po co tam łazicie jak wam się nie podoba ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry