Widok

WSTYD! BRUD ! AROGANCJA! I BEZCZELNOŚĆ! PORAŻKA !!

Dwie"PANIE",które miały"pełne ręce roboty". Jedna gapiła się przed siebie a druga coś grzebała pod ladą.Zapłaciłam po czym kazano udać mi się na łóżko.Chcę się już kłaść a ŁÓŻKO NIEWYCZYSZCZONE PO POPRZEDNIM KLIENCIE!!!SKANDAL!!JAK MOŻNA DOPUŚCIĆ DO TAKICH RZECZY!! Wyszłam i mówię że łóżko jest brudne,ręcznika papierowego nie ma,ręcznika na podgłówku też nie ma.Na to "PANI" z wielkimi pretensjami do mnie,jak ja mogłam pójść na łóżko?Skoro nie ma tabliczki na łóżku to się nie idzie.Więc po cholerę mnie tam wysłała?Dowiedziałam się,że jest to moim obowiązkiem,aby pilnować czy jest tabliczka na łóżku czy nie!Właściciel nie zadzwonił 26.05.16 tak jak prosiłam.Więc,albo ma w du**e swoich klientów,albo ma ZAKŁAMANY PERSONEL!Jestem w stanie zrozumieć różne sytuację,ale nie mogę pojąć jak dwie nic nie robiące BABY nie chcą podnieść swojej d**y,aby zachować czystość i higienę w takim miejscu jak solarium.A na odchodne od SPALONEJ 45-KI OTRZYMAŁAM KILKA SŁÓW;-) KARMA WRACA!To było już tak prostacie jak wygląd tej spalonej BABY.WSTYD!NIE POTRAFICIE NALEŻYCIE WYKONYWAĆ SWOJEJ PRACY.I jako stała klienta to powinnam przypomnieć tej "SZANOWNEJ PANI"o wyczyszczeniu łóżka!KPINA JAKAŚ !!
Moja ocena
Hawana kategoria: Solaria
obsługa: 1
 
czystość: 1
 
wyposażenie: 1
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
byłam wczoraj na Chylonskiej...masakra...łóżko owszem czyste...ale pani śmierdziała fajkami...a podcas opalania zaciągał smród z papierosów palonych przez "obsługę" tragedia....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry