Widok

Nie mam siły

Długi, mąż mnie nie szanuje,dzieci odzywają się do mnie gorzej niż do koleżanki, prawdopodobnie popadłam w nałóg alkoholowy. Z pozoru normalna z nas rodzina. Dłużej nie wytrzymam. Nie potrafię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo problemów jak na jedną głowę, ale spokojnie. Wytrzymałaś już tyle i wytrzymasz jeszcze trochę. Nie zadręczaj się teraz problemami z mężem i dziećmi, tylko spróbuj zająć się sobą. Bądź dla siebie dobra nawet jeśli inni nie są. A zwłaszcza wtedy... Zadbaj o sen, chodź na spacery, rób rzeczy które sprawiają Ci przyjemność. Zgłoś się po pomoc jeśli nie możesz poradzić sobie z alkoholem. Pomyśl o bliskich, zaufanych osobach, które mogą Cię wesprzeć choćby rozmową i poproś je o pomoc, żebyś nie musiała być z tym wszystkim sama. Mam nadzieję, że odzyskasz siły, bo masz je w sobie tylko musisz je na nowo odnaleźć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak będziesz miała ochotę pogadać pisz motylkowa1983@interia.pl,ps.nie poddawaj się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Moja kobieta nie ma ochoty na seks (49 odpowiedzi)

Szlag mnie juz trafia ! Doradzcie cos... Jestesmy z Moja Kobieta 9 lat razem. Jestesmy fajna...

czat (25 odpowiedzi)

gdzie mamy wejsc,aby rozmawiac na czacie?????????????????

Facet z Albani (39 odpowiedzi)

Od niedawna spotykam się z Albańczykiem. Wydaje sie na bardzo rodzinnego, ciepłego i szczerego...

do góry