Nie mogłam lepiej trafić pełny profesjonalizm rzetelność, cierpliwość i stoickie wręcz opanowanie w trakcie jazdy przyczyniło się do tego że już po jednej dodatkowej godzinie jazdy z Rafałem Grabowskim w/g mnie najlepszy instruktor ever.... śmigam po Trójmieście jak zawodowiec. Dodam że posiadam prawo jazdy jednak od kilku lat nieużywane z uwagi na strach jaki towarzyszył mi przed kierownicą i tu z polecenia znajomej wybrałam szkołę SPEED oraz instruktora! Rafał okazał się strzałem w 10 co ja mówię w 100... Jazda była w pełni profesjonalna wskazówki podane w jej trakcie bezcenne rzetelne i przydatne za kółkiem a wiedza praktyczna i teoretyczna instruktora imponująca jak najbardziej polecam Rafała Grabowskiego który oprócz przekazania wiedzy i techniki jazdy która pozwala w pełni stać się dobrym kierowcą swoim spokojem i opanowaniem przełamał mój strach i panikę przed powrotem za kółko. Rafał dziękuję!!!!! Polecam również szkołę SPEED kontakt ekspres , umówienie się na jazdę jak w nazwie speed kontakt z instruktorem wzorowy no i możliwość wyboru instruktora bezcenne widać że w tej szkole liczy się dobro i zadowolenie kursanta!!!!