Widok

Nie odpowiadało mi podejście pań do dzieci

Mój synek chodził do tego przedszkola przez rok, do grupy trzylatków. Trafiliśmy do grupy pani Krysi i pani Bożenki i to właśnie podejście tych pań do malutkich dzieci które po raz pierwszy poszły do przedszkola zadecydowało o mojej nie najlepszej opinii o tym przedszkolu. Mam wrażenie że dla tych pań od razu najważniejsza była dyscyplina i samodzielność dzieci. Zdarzało się że dążyły do celu krzykiem, groźbami, a czasem nawet i niewielką przemocą fizyczną (np. ciągnięcie na siłę do stolika). Posyłając mojego niespełna 3 letniego synka do przedszkola liczyłam na ciepłe, serdeczne podejście pań do dzieci, że stworzą ciepłą atmosferę gdzie dziecko będzie się czuło bezpiecznie, ze na tyle atrakcyjnie będą prowadzić zajęcia że mój synek będzie chciał tam chodzić. Niestety całkowicie się zawiodłam, a mój synek nigdy nie polubił tego przedszkola, do końca płakał przy rozstaniu i nie chciał tam chodzić. Nie podobało mi się też podejście pań do rodziców, niechętnie opowiadały jak dziecko się zachowywało, czy zjadło, czy spało, czy płakało.
Zaletą przedszkola jest rozległy plac zabaw, sale są duże, całkiem dobrze wyposażone, dużo się tam dzieje: koncerty, teatrzyki, wycieczki, imprezy.
Moja ocena
opieka: 3
 
zajęcia dodatkowe: 4
 
wyposażenie: 5
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: -
 
4.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Super przedszkole i super Panie

Witam. Niestety nie moge sie zgodzić z Pani opinią. Moje dziecko również chodzi do tego przedszkola i również miało okazję być w grupie Pani Krysi i Pani Bożenki. Uważam, że Panie mają profesjonalne podejście do dzieci i wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie. To przedszkolanki z powołania. Moje dziecko zawsze chętnie chodziło do przedszkola i nigdy nie usłyszałam,że dzieje się tam coś złego. Dzieci są tam bezpieczne, a Panie wkładają w pracę z dziećmi całe swoje serce. Uważam, że bycie przedszkolanką i praca z maluchami to najtrudniejszy zawód, a Panie wykonują do znakomicie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem zaskoczona negatywna opinią na temat Pani Krysi i Bożenki. Przykro jest czytać słowa krytyki skierowane pod kątem tak wspaniałych nauczycielek. Mam wrażenie, ze o własne porażki, albo porażki dziecka obwinianie są osoby postronne. Pani Krysia i Bożenka to najlepsze nauczycielki "maluszków". Potrafią dzieci ośmielić, nauczyć wierszyków, samodzielności i porządku. Przy tym są ciepłe, empatyczne i zawsze uśmiechnięte. Ja i moja córka jesteśmy bardzo, bardzo zadowolone z opieki Pań jak i z przedszkola na 75.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Porażki dziecka? Trzylatka?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry