Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tata - opinia Dobrze zorganizowane i poukładane przedszkole. Chłopaki i rodzice są jak...
~Tata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 listopada 2022

Borko - opinia wątek zamknięty Super przedszkole. Dzieci idą i wracają szczęśliwe.
~Borko
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 stycznia 2022

Natalia - opinia wątek zamknięty Panie naszej grupy są cudowne Kinga i Klaudia
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 kwietnia 2020

Paulina - opinia wątek zamknięty To już 2 lata odkąd chodzi tam córką, nastąpił progres w rozwoju, radzi sobie...
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lutego 2020

Najlepsze pdzddszkold wątek zamknięty Najlepsze przedszkole jakie można znaleść . Wcześniej mój syn chodził do...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Zdecydowanie na tak wątek zamknięty Mój synek prawie już kończy rok przedszkolny w tej placówce i muszę...
~Mama 5-latka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Nie odpowiadało mi podejście pań do dzieci wątek zamknięty Mój synek chodził do tego przedszkola przez rok, do grupy trzylatków....
~Mama
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 września 2014

Przedszkole Godne Polecenia wątek zamknięty Moja córka chodzi do tego przedszkola ,uczęszczała do grupy Pani Krysi i Pani...
~aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2014

SUPER PRZEDSZKOLE wątek zamknięty Byłam pełna obaw posyłając moje dziecko do przedszkola. Synek jest grzeczny i...
~spokojna mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 października 2014

Bardzo polecam :) wątek zamknięty Bardzo krzywdząc jest ta opinia która pokazała się. Mój syn chodził do tego...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lutego 2014

Szczerze polecam! wątek zamknięty Witam, pragnę szczerze polecić placówkę, do której uczęszczało moje dziecko....
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lipca 2013

super przedszkole!! polecam wątek zamknięty Polecam przedszkole, super opieka, świetna atmosfera, kompetentna kadra,...
~M. Zauliczna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2013

Wspaniałe przedszkole wątek zamknięty Moja córka rozpoczęła w tym roku naukę w szkole.Przedszkole wspaniale ją do...
~Mama Ani
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 września 2011

: ]]]] wątek zamknięty Muszę powiedzieć ,że nie zgadzam się z negatywnymi opiniami . Prowadzam już...
~Mama ...
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lipca 2011

Bardzo POLECAM wątek zamknięty Niestety nie zgadzam się z poniższą opinią!!!! Moje dziecko uczęszcza do tego...
~Natasza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

Znakomite przedszkole wątek zamknięty Bardzo fajne przedszkole, zawsze miłe i uśmiechnięte Panie, dzieci każdego...
~I.K
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 grudnia 2010

Najlepsze przedszkole!!!!!! wątek zamknięty Przedszkole godne polecenia , wspaniałe zawsze uśmiechnięte panie , które...
~mama przedszkolaka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2011

bardzo polecam wątek zamknięty Również podpisuję się pod opinią wcześniejszą. Super, super, super....oby tak...
~Asia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 lutego 2011

Serdecznie polecam wątek zamknięty Panie w przedszkolu profesjonalnie przygotowane najważniejsze jest dla nich...
~mama
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 października 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

19

wątków

do góry