Mój synek prawie już kończy rok przedszkolny w tej placówce i muszę zdecydowanie wystawić pozytywną opinię o przedszkolu. Syn chodził wcześniej jako trzylatek do prywatnego przedszkola więc miałam doskonałe porównanie. To przedszkole tworzą sympatyczni ludzie, zawsze uśmiechnięci i pomocni. Dzieci uwielbiają pogodnych i pozytywnie nastawionych ludzi do świata. Logo oddaję kolorową atmosferę przedszkola. Pani dyrektor i wice są bardzo miłe. Widać, że przedszkole żyje, ciągle coś w nim się dzieje.Organizowane są wycieczki, teatrzyki, festyny, konkursy... Synek w ciągu roku zrobił bardzo duże postępy w kolorowaniu, tworzeniu prac z różnych materiałów i trzymaniu prawidłowo kredki. Jak jest ciepło dzieci wychodzą dwa razy na duży i dobrze zabezpieczony plac zabaw. Co semestr jest spotkanie na którym omawiane są wyniki obserwacji dziecka oraz jego postępów. Zawsze można spotkać się z Paniami przedszkolankami po uprzednim umówieniu się. Są otwarte na rozmowy nawet gdy rodzic ma obawy, wątpliwości czy niepokoi go coś szczególnie w zachowaniu dziecka. Moja pociecha bardzo lubi bez obaw chodzić do tego przedszkola.