Widok

Nie polecam !! Uwaga nowa ekipa!

W lutym zmieniła się ekipa w Rituals Spa!! Przed zmiana korzystałam w Rituals Spa z heeny , pedicure i manicure. Po zmianie ekipy dałam sie namówić na malowanie french - pomyłka. Miałam wrażanie że dziewczyna wykonuje frencha może piąty raz w życiu. Kilkukrotnie poprawiała malowanie , efekt koncowy - marny. Nie polecam. Atmosfera " snobowa".
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 2
 
jakość usług: 1
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak potwierdzam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry