Widok

Nie polecam a wrecz zdecydowanie odradzam

Pani Doktor bardzo niemila , spoznila sie pol godziny bylam pierwsza osoba z kolejki,potem opryskliwe zachowanie , nie wiem moze tego dnia cos ja ugryzlo" ale sa przeciez jakies zasady dobrego wychowania, nie bylam tam po raz pierwszy mialam serie zabiegow za 1000zl i ostatnia wizyta byla tak niemila ze myslalm ze wyjde po pierwszym slowie jak tylko weszlam. Raz bylam na ostatniego pacjenta to stwierdzilam ze nie przylozyla sie pani doktor Omernik i myslala tylko jak najszybciej pojsc do domu zabieg wykonala tak szybko ze sie zdziwilam ze juz a zabiegi wszystkie byly tozsame. Niemila, zmanierowana, nie traktujaca pacjentow powaznie , wynkonujaca swoja prace bez zaangazowania, jak za kare, zamyslona i niemila Pani Doktor Omernik.
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 2
 
wyposażenie: 2
 
czas oczekiwania: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi lek. ANNA OMERNIK narobiła blizn na policzku i dołów!!! W taki sposób zamykała mi naczynka!!! Skóra dochodziła do siebie kilka miesięcy a blizny nie znikneły. Kobieta bezczelnie wypierała się... Ostrzegam innych przed wizytą u tej Pani.... Nie poczuwała się do żadnej odpowiedzialności!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry