Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ola - opinia wątek zamknięty Byłam u Pani doktor 3ci raz i jestem bardzo zadowolona z efektu. Mam...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 listopada 2020

Nie polecam! wątek zamknięty Zero fachowości, więcej tam nie pójdę. Słyszałam dużo negatywów i okazało się...
~Ewka
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 czerwca 2018

Profesjonalizm, zainteresowanie pacjetem, wysoka kultura osobista, ładny i schludny gabinet wątek zamknięty Pani Anna to lekarz o dużej wiedzy i doświadczeniu. Szybko zdjagnozowała co...
~Katarzyna Rosińska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 maja 2018

profesjonalnie i szybko wątek zamknięty Bardzo miła i przy tym kompetentna Pani Doktor. Wizyta umówiona z dnia na...
~Artur Łukaszewicz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 maja 2018

Zadowolona pacjentka wątek zamknięty Jestem pacjentką Pani doktor od dłuższego czasu. Mogę śmiało polecić Panią...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

PRZESYMPATYCZNA I KOMPETENTNA wątek zamknięty Przesympatyczna, kompetentna, pracowita. Zajmuje się z troską i oddaniem....
~Daria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Konsultacje dermatologiczne wątek zamknięty Do Pani Doktor Omernik umówiłem się z w związku z moimi chronicznymi...
~Jeremi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Znamiona skórne ( brodawki) wątek zamknięty Po kolejnych wakacjach chciałam ocenić stan moich znamion na skórze. Opinie...
~Dorota P
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 listopada 2017

Lipoliza - aqualyx wątek zamknięty Trafiłem do Pani Doktor walcząc z brzuszkiem ;) jako że diety-cud nie bardzo...
~Dyzio
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 czerwca 2012

Oskar - opinia wątek zamknięty Byłem u pani Anny Omernik, i jedyne co mogę powiedzieć Gorąco Polecam. Od...
~Oskar
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 maja 2016

zabiegi estetyczne wątek zamknięty Od kilku lat korzystam z różnych zabiegów dermatologii estetycznej u dr...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 stycznia 2013

Prawdziwy lekarz. wątek zamknięty Korzystam z pomocy Pani dr Anny Omernik od kilku lat. Nigdy się nie...
~Hanna W.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

NIE POLECAM TEGO DERMATOLOGA wątek zamknięty Zła diagnoza, nie odpowiedni dobór leków...JEDNYM SŁOWEM pieniadze wyrzucone...
~rozczarowany
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2016

Gorąco polecam zabiegi medycyny estetycznej wątek zamknięty Gorąco polecam Panią Doktor u której poddałam się zabiegowi powiększania ust...
~Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2016

Nie polecam a wrecz zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Pani Doktor bardzo niemila , spoznila sie pol godziny bylam pierwsza osoba z...
~M
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

Zdecydowanie Polecam! wątek zamknięty Trafiłam do Pani Ani z polecenia koleżanki która bardzo była zadowolona z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2015

poparzenie laserem przez Panią Omernik wątek zamknięty Pani Omernik zamykała mi laserem naczynka na policzku. Już od pierwszej...
~Ewelina
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lipca 2015

Absolutne TAK:) wątek zamknięty Zdecydowanie polecam panią Doktor Omernik . Pani doktor to bardzo miła osoba...
~Iza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Od kilku lat walczyłam z trądzikiem. Uczęszczałam do różnych dermatologów,...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 maja 2014

kasia - opinia wątek zamknięty Trafiłam do pani doktór dzięki pozytywnym opiniom i trochę się zawiodłam....
~kasia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
72

postów

59

wątków

do góry