Widok

poparzenie laserem przez Panią Omernik

Pani Omernik zamykała mi laserem naczynka na policzku. Już od pierwszej chwili nie wzbudziła we mnie zaufania gdyż laser obsługiwała z ksiązką w ręku. Teraz żałuję, że tamtej chwili nie zrezygnowałam z zabiegu. P. Omernik poparzyła mnie laserem. Po zabiegu wystapiły pęcherze. Inny lekarz stwierdził,że było to poparzenie II stopnia lecz P. Omernik upierała się , że to opryszczka i przepisała mi Heviran. Obecnie nie poczywa się do żadnej odpowiedzialności.Zaoferowała tylko krem na blizny.. Odradzam wszystkim jakichkolwiek zabiegów u tej Pani!!!!!!
Moja ocena
obsługa: -
 
jakość usług: -
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pani doktor zrobiła zabieg powiększania ust ,, na szybko" przez co co chwile leciała mi krew, wbijała się jak popadnie, po czym miałam krwiaka na górnej wardze aż po nos, pani się chyba spieszyła.Pani doktor umówiła dwie osoby na tą samą godzinę, dzwoniąc do niej nie raczyła odebrać telefonu, chociaż byłam umówiona na daną godzinę, potem raczyła otworzyć drzwi swojego gabinetu i kazała mi czekać bo jak już pisałam wcześniej umówiła na tą samą godzinę inną panią( im więcej tym lepiej) nie po to płacę za usługę i umawiam się na daną godzinę żeby czekać. nie polecam, zabiegi robione z wielkiej łaski i na odpał, jeśli pani doktor nie dowierza mogę wysłać zdjęcia z data, szkoda słów, ja rozumiem, że mogą powstać krwiaki i siniaki ale nie aż takie...powinna mi oddać pieniądze za zabieg, wstyd, tydzień z wielkim siniakiem na poł twarzy!!!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proszę nie liczyć na zwrot pieniędzy bo z doświadczenia wiem, że P. Omernik ma wymówkę na wszystko i te siniaki uzna za 'normalne' abo jak było w moim przypadku powie... "Ja nie wiem co robi Pani 'z tym' w domu". Ja już podjełam opowiednie kroki w stosunku do tej Pani......... !!!! Tak tego nie zostawie...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
po porostu nie powinna tego robic jesli robi na odpal i za to pieniadze bierze, smieszna kobieta, arogancka, mam zdjęcia po kilku minutach od zabiegu wiec raczej od tego sie nie wykreci, jej blad ewidentnie, niech sie wezmie lepiej za pasienie krow a nie za ludzi
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie... Ja również mam zdjęcia, które wysyłałam P. Omernik na telefon. Rozmawiałyśmy na ten temat ale ona w ogóle nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności. Nie potrafi przyznać się do błędu. Ewidentnie widać było że to poparzenie zresztą posiadam opinie innych lekarzy. Nie chciała zwrócić nawet minimalnej kwoty za nieudany zabieg zamykania naczynek. Zaproponowała tylko krem na blizny. Dlatego sprawa nabrała wyższych obrotów... i kireuję sprawę tam gdzie powinnam...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry