Widok

Nie polecam - bardzo niemiła obsługa w recepcji

Odwiedziłem hotel aby zobaczyć czy jest godny polecenia dla mojej rodziny planującej urlop w sierpniu. Na pytanie czy mogę obejrzeć jak wyglądają centrum SPA i baseny usłyszałem w recepcji, że mogę wykupić sobie pokój to wtedy zobaczę. Nie polecam nikomu - chyba, że poprawią standard obsługi i przeszkolą personel.
Moja ocena
obsługa: -
 
wygląd i czystość: -
 
dodatkowe usługi: -
 
lokalizacja: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9
Definitywnie nie zgadzam się! Hotel jest bardzo pozytywnie nastawiony do klienta i dokłada wszelkich starań aby umilić mi oraz mojej rodzinie pobyt wręcz skacząc przy nas i będąc gotowym spełnić każda prośbę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
co to jest muzeum żeby zwiedzać?! po to jest strona internetowa żeby było można obejrzeć..... co by się działo gdyby wpuszczali wszystkie wycieczki na zwiedzanie!!??
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Zgadzam się, że hotel nie jest warty polecenia. Nowa inwestycja a wszystko się w niej sypie, w moim pokoju był cały czas zapchany brodzik, woda nie spływała a do tego regularnie brakowało ciepłej wody. Takie rzeczy mogą się zdarzać w pensjonatach z 5cioma pokojami a nie w 4* hotelu. Zdecydowanie odradzam. Jedzenie niesmaczne i obsługa w recepcji nie miła i opryskliwa.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry