Sopot Marriott Resort & Spa

Hotele SPA

Sopot, Bitwy pod Płowcami 59

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karola - opinia wątek zamknięty Najlepsze SPA w jakim byłam w Trójmieście!
~Karola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 lutego 2020

Brak profesjonalizmu obslugi zepsul mi DaySpa. wątek zamknięty Mimo iż masaze Spa bylt cudowne to renomowany hotel nie powinien pozwolić...
~Alina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Cudowne miejsce wątek zamknięty Naprawdę cudowne spa. Jestem zachwycona tym miejscem. W ramach masażu...
~Nina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

polecam bardzo wątek zamknięty także ludziom z Trójmiasta, cudownie jest się wyrwać chociaż na chwilę do...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

ból pleców wątek zamknięty poszłam na masaż dla relaksu i odprężenia, wyszłam z naderwanym mięśniem w...
~magdalenawolska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2015

brak profesjonalnej obslugi w SPA wątek zamknięty Byłam niedawno gościem w hotelu i spa. Nie był to mój pierwszy pobyt ale...
~gość
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 września 2015

Nie polecam,obsluga w spa tragedia!! wątek zamknięty Wybralam sie z moja mama na masaz do mera spa w sopocie.Wykupilam dwa masaze...
~Ana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2015

Wielkanoc w Sopocie wątek zamknięty Święta Wielkanocne spędzamy w tym hotelu po raz trzeci . Spotkał nas w tym...
~Ewa
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2015

Pani Agnieszka trenerka aqua aerobic, nie ma innej kategorii więc musiałam napisać pod SPA wątek zamknięty Uśmiech, pełne zaangażowanie, profesjonalizm, zawsze przygotowana. Taki...
~Aneta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lutego 2015

Fatalna obsługa wątek zamknięty Nie bardzo rozumiem za co hotel dostał certyfikat doskonałości 2014r.....
~D.CZ.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

Jędrnie okropne wątek zamknięty jedzenie okropne, ceny wysokie. Jak można źle podać dla dziecka lody? A tu...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 grudnia 2014

Restauracja włoska warta odkrycia wątek zamknięty Na nas restauracja zrobiła bardzo dobre wrażenie. Owszem, może ceny nie...
~Alicja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 września 2013

okropne jedzenie! Nie polecam nikomu! wątek zamknięty Mieszkam w Sopocie, więc do Mery wybrałam się jedynie na obiad. Był to jeden...
~karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2013

wielkanoc 2013 wątek zamknięty totalna porażka!Jedzenie - skandal!!! Nie polecam nikomu.
~dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2013

Nie polecam - bardzo niemiła obsługa w recepcji wątek zamknięty Odwiedziłem hotel aby zobaczyć czy jest godny polecenia dla mojej rodziny...
~Krzysztof
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 czerwca 2012

Beznadzieja wątek zamknięty Hotel fajnie usytuwaony,ale niestety jakość obsługi-totalna klapa,zabiegi Spa...
~Zofia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 października 2012

Urocze miejsce blisko morza wątek zamknięty Korzystając z ostatnich dni słońca w tym roku wybraliśmy się z mężem na...
~Katarzyna M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 września 2012

Restauracja Pescatore wątek zamknięty Wybraliśmy się z żoną w piękne późne popołudnie na kolacyjkę do restauracji...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry