Widok

Nie polecam doktor Bielskiej !!!

Zdecydowanie odradzam leczenia gryzoni u tej pani. Jest niesympatyczna i w dodatku nazwała chomika "MENDĄ" kiedy ją ugryzł !!
W dodatku zostaliśmy orżnięci przy zapłacie. Wcześniej za wizytę płaciło się 20 zł, teraz "podrożało" do 30 zł, ponieważ kropelki, które chomik dostał - były specjalistyczne.. (??)
Nie polecam.

wypowiedź zmoderowana ( 2013-06-27 12:17:31)

Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: -
 
jakość usług: 3
 
podejście do zwierząt: -
 
pomoc merytoryczna: -
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
2.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Raczysz chyba żartować? 30 zł za wizytę to dużo? W niektórych lecznicach za samo pocałowanie klamki zapłacisz tyle lub więcej.

Jeżeli żal Ci 30 zł na leczenie zwierzaka, to może w ogóle z niego zrezygnuj? Posiadając zwierzę, bierzesz na siebie odpowiedzialność za jego zdrowie i MUSISZ się liczyć z wydatkami.

Od ponad 7 lat hoduję szczury i zapewniam Cię, że 30 zł to barszcz. Oby to było Twoje jedyne zmartwienie...

A co do tej "mendy", to żal tego w ogóle komentować. U dr Anny leczę zwierzaki od ponad 5 lat i wiem, że to jej żart. Moje szczuraki niejednokrotnie pogryzły ją w palce i dłonie i NIGDY nie była z tego powodu zła. Komentarze typu "ty hultaju", "łobuzie", "draniu" pod ich adresem były zupełnie ŻARTOBLIWE.

Jesteś zwyczajną przewrażliwioną marudą. Twoja opinia ma ZEROWĄ wartość.

A lecznica i tak się obroni poziomem swoich usług i obsługi pacjentów.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie wiesz jak to było dokładnie to się nie wypowiadaj .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jeśli lubisz tak szastać pieniędzmi za samą wizytę to proszę bardzo - wydawaj sobie.. Ale jeśli dla ciebie 30 zł to mało, to powodzenia życzę. Kocham mojego chomika i sobie wypraszam takie teksty ! Nie będziesz mnie tu pouczać co mam robić.
I zgadzam się z przedmówcą, nie wypowiadaj się w sprawie tego "żartobliwego" przezwiska jeśli nie wiesz jak to wyglądało.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Nie rozumiem jak mozna kochac chomika, jak znajdziesz fajnego chlopaka to Ci przejdzie ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry