Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
katarzyna - opinia Najlepsza Pani Doktor od psich molosów. Chyba większość właścicieli mopsów,...
~katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 kwietnia 2022

Wszystkim właścicielom zająców szczególnie polecam !!!! wątek zamknięty Wspaniała, cudowna, niesamowicie zaangażowana dr. Marcela Wawrzyniak –...
~Kaśka
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 marca 2018

Najlepsi w 3City wątek zamknięty Najlepsza przychodnia, przemiła obsługa, bardzo niskie ceny usług. Czasem...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 października 2016

Najlepsi! wątek zamknięty Najlepsza lecznica na Pomorzu! Na swojej drodze spotkałam wielu weterynarzy...
~gdynianka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

Nie polecam doktor Bielskiej !!! wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam leczenia gryzoni u tej pani. Jest niesympatyczna i w...
~~Magda
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 czerwca 2013

elka - opinia wątek zamknięty Pani dr Anna Bielska przesympatyczna z wielką wrażliwością dla małych jeży...
~elka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

weterynarze z pasją wątek zamknięty Nasz kot rosyjski z problemami urologicznymi walczy kilka lat. Zarówno Pani...
~kasia i kot Iwan.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2013

Podziękowania dla p. dr Bielskiej wątek zamknięty Uratowała zwierzaki mojej córki. Nasze szczurki chorowały a niestety...
~Bożena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 września 2013

królik wątek zamknięty Bardzo miła i fachowa obsługa. Polecam wszystkim
~waldo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2013

Średnio... wątek zamknięty Wybrałam się do tej lecznicy ze swoim młodziutkim króliczkiem. Naczytałam się...
~Joasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 maja 2013

Polecam tę lecznicę! wątek zamknięty Miałam ciężko chorego psa, byłam z nim w innej lecznicy, gdzie był leczony...
~Maria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

Nie znam lepszej lecznicy! wątek zamknięty Mój królik już dwa razy został uratowany- miał zator. Za każdym razem dobrze...
~Gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 stycznia 2013

Liczą się pieniądze, a nie zdrowie zwierzaka.... wątek zamknięty Dwie młode Panie na które ostatnio trafiałam wykazały się kompletnym brakiem...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 listopada 2012

Najlepsza lecznica w całym Trójmieście! (jak nie na pomorzu) wątek zamknięty Moim skromnym zdaniem to najlepsza lecznica w całym Trójmieście. Każda z Pań...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

RE WE LA CJA !!!!! wątek zamknięty Pani dr. Taube ma moja dozgonna wdziecznosc za uratowanie dwoch moich...
~posiadacz dwoch kotow i psa :)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lipca 2012

Jak najbardziej POLECAM! wątek zamknięty Mam szynszyle, ciężko było mi znaleść odpowiednią lecznicę, w której lekarz...
~Gośka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 grudnia 2011

UWAGA NA STERYDY! wątek zamknięty Zle postawiona diagnoza, ogromna dawka sterydow omalo nie doprowadzila mojego...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 lutego 2011

szczerze polecam wątek zamknięty Polecam ja i moje szynszyle. Jedna miala problemy ze zgryzem. Na dodatek...
~justyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 stycznia 2011

Dr Taube jest profesjonalistką!!! wątek zamknięty O czym swiadczą dłuugie kolejki!:) Chodzilismy z naszym psakiem do 2...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 września 2010

dr Taube-Rewelacja wątek zamknięty dr Taube-Rewelacja
~Paulina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

32

wątków

do góry