Widok

Nie polecam nikomu

Skandaliczne zachowanie sprzedawcy. Dzwoniłem z zapytaniem o dostepnosc konkretnego modelu. Potwierdzili. Po przyjeździe okazuje się ze rower mogą mieć za 3 dni. Nikogo nie interesuje ze straciłem na darmo pół dnia i 50 km trasy. Usłyszałem tylko " było trzeba nie jechać" ?! Nie polecam nikomu.
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 1
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panie Michale,
Kiedy była taka sytuacja i o jaki rower Pan pytał? Nie przypominamy sobie takiej sytuacji.
Priorytetem w naszej firmie jest zadowolenie klienta o czym między innymi świadczy powiększające się grono naszych stałych klientów.
Wszystkie dostępne modele mamy na naszych magazynach i czas realizacji zamówienia maksymalnie wynosi 24godziny (czas potrzebny na przewiezienie i przygotowanie roweru). Nikomu nie mówimy ze rower będzie za 3 dni a tym bardziej " było trzeba nie jechać".
Jeżeli jednak było inaczej zapraszam Pana do wyjaśnienia tematu i na pewno zrekompensujemy Panu stracony czas...

P.S. Zaskakujące ze w ciągu 10 minut pojawiły się 2 podobne, negatywne opinie-czyżby to działanie jednej osoby nie będącej naszym klientem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry