Widok

Nie polecam! - opinia

Do salonu trafiłam z Grouponu. Zanim skorzystam, zawsze sprawdzam opinie, a te są tutaj bardzo pochlebne. Ścinanie, układanie + regeneracja, całe 99zł. Wyrzucone pieniądze w błoto. Po 1. Ścinała mnie Pani, która chyba dopiero co się przyuczała, bardzo zachowawcza i niepewna tego co robi. Obcięła mi może 0,5 cm włosów, po wyjściu z salonu nie było widać, żeby cokolwiek się na tej głowie działo. A włosy mam zniszczone i porozdwajane końcówki. Po powrocie do domu sama obcięłam sobie grzywkę. Regeneracja? nie czuje ŻADNEJ różnicy, 15 min w masce to mogę za darmo w domu posiedzieć. Poza tym miło by było gdyby Panie poinformowały mnie, ze ścinać mnie będzie początkująca dziewczyna, bo lubię wiedzieć w jakich rękach są moje włosy i decydować czy się na nie godzę.
Wystrój też nie powala, salon mały, ciasny, na zdj wyglada o niebo lepiej.
Nie wiem jak reszta fryzjerek, moze po prostu ja tak trafiłam. Ale to bardzo nie w porządku, że dziewczyna ćwiczy sobie na mnie, bo przyszłam z Grouponem, za który jak widać i tak przepłacilam. Gdyby taka usługa kosztowała 210zł (jak wynika z ceny na grouponie) to bym chyba roześmiała im się w twarz i nie zapłaciła złotówki.
Nie polecam
Moja ocena
obsługa: 4
 
jakość usług: 2
 
kreatywność: 2
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wstydziłabyś się! Usługa kupiona na gruponie a przystępność cen oceniona na 1.
Poza tym jaka cena taka usługa. hihihih to kara za skąpstwo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Powiem tak, 40 zł za ściecie u dziecka 1 centymetra włosów bez modelowania to przesada, w dodatku dzwoniłam do fryzjerki, że się spóźnie i dojdę do zakładu, a dziecko juz bedzie i niech poczeka na mamę. Gdy przyszłam, 10 minut przed uówiona wizytą! Dziecko zostało obcięte, bez obecności rodzica, czuję, kobieta mnie naciągnęła, nie skonsultowała. Miało być krócej i po bokach maszynką, a jak przyszłam było po wszystkim. Zamurowało mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry