Sztuka Czesania

Fryzjerzy

Gdańsk, Wacława Balcerskiego 10/1B (Osowa)

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pati S - opinia wątek zamknięty Wspaniała fryzjerka . Zawsze wychodzę z salonu szczęśliwa i nie mogę doczekać...
~Pati S
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 marca 2020

Paulina - opinia wątek zamknięty Byłam w studiu Ikona na strzyżeniu włosów, jestem bardzo bardzo zadowolona z...
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 marca 2020

Przeciętny salonik wątek zamknięty Tyle tutaj pozytywnych komentarzy, jestem nimi dość zaskoczona... Nie mogę...
~Maja
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 czerwca 2016

Polecam!!! Profesjonalizm na każdym kroku!!! wątek zamknięty Witam. Przyszłam do salonu zdesperowana po nieudanej koloryzacji i nieudanym...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2016

Salon godny polecenia!!! wątek zamknięty Do salonu chodzę już od dawna i na pewno nie zmienię miejsca!!! Pani Ilona...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

Fajnie wątek zamknięty Witam nie często zostawiam opinie, ale czasem warto. Jestem facetem wiec nie...
~Artur
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 listopada 2015

Polecam wątek zamknięty Miły sympatyczny salon jestem klientka z osiedla, która przypadkiem wpadła,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 listopada 2015

Nie polecam! - opinia wątek zamknięty Do salonu trafiłam z Grouponu. Zanim skorzystam, zawsze sprawdzam opinie, a...
~Nie polecam!
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

Sztuka czesania Gdańsk, al. Jana Pawła II 6F/2 wątek zamknięty Wielki pozytyw we wszystkim: trwała, strzyżenie, fryzura na 6. Polecam ten...
~klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2015

Polecam wątek zamknięty Odwiedziłem ten salon parę razy i za każdym razem byłem bardzo zadowolony....
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 lipca 2014

fryzjer Adam wątek zamknięty Byłem z wizyta w tym salonie drugi raz. Miejsce jest może mało przestronne,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 lipca 2014

naprawdę polecam wątek zamknięty Naprawdę polecam, personel przesympatyczny, wystrój salonu klimatycznie...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 lipca 2014

Świetna współpraca wątek zamknięty Byłam u Pani Ilony zrobić Omber. Włosy mam super.Jestem pod wrażeniem jak...
~Monia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

Beata - opinia wątek zamknięty Trafiłam z polecenia do tego salonu do samej szefowej. Pani Ilona jest...
~Beata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 czerwca 2013

Joanna - opinia wątek zamknięty W salonie Ilona byłam pierwszy raz, kupiłam usługę na gruponie i byłam...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 czerwca 2013

Polecam:) wątek zamknięty miałam przyjemność być wczoraj w salonie. zdecydowanie polecam:) Pani...
~Kinga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 maja 2013

Polecam wątek zamknięty To była moja pierwsza wizyta w tym salonie. W ramach zakupów grupowych (tzw....
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usługi, chociaż skorzystałam z Groupona i...
~Kamila
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2013

zadowolona kilentka z gruponu . - opinia wątek zamknięty Korzystałam z gruponu , po wpisach poniżej obawiałam się tego co mnie czeka ,...
~zadowolona kilentka z gruponu .
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 marca 2013

Super fryzjerki wątek zamknięty Skorzystałam z gruponu i jestem bardzo zadowolona była to moja pierwsza...
~Beata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry